Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te vissza hoznád pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vissza hoznád pénisz levágás büntetést?

Figyelt kérdés
te vissza hoznád ??azt a büntetést ami a 1500-as években volt ázsiában hogy a nemi erőszakot a pedofiliát és a homoszexualitást pénisz levágásal bünteték

2016. márc. 27. 10:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Én visszahoznám! Az erőszakolásokért mindenképp!! hetero F/25
2016. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
19%
háát én nem hoznám vissza, mert attol nem sokkal roszabb a lefejezés. belegondoltál már abba hogy akinek se punija se fütyije az nemtelen és céltalan? nekem ha levágnák nem tudnám hogy miért létezem. meg sztem ne olyan büntetéseken gondolkozz amik akkor voltak mikor magas sziklárol dobták le az embereket pl
2016. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A nemi erőszakért mindenképp. Homoszexualitásért nem.

A pedofília kényes téma :/

2016. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
#2 -es ez a lényeg! Ha van büntetés akkor nem lenne ennyi erőszakolás. Mert most mi van? börtön? pénzbüntetés? És? kijön és újra csinálja.
2016. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Erőszakért levágni.

Pedifiloknak szintén.

Aki gyereket erőszakolt, annak centinként gyalulják le.


A homokosok nem bántanak senkit, nem ártanak senkinek. Nem értem miért kéne büntetni.

2016. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
A homoszexualitás miért is bűn? A homoszexuálisok azok az emberek, akik jobbá tehetik ezt a világot azzal, hogy árva gyerekeket fogadnak örökbe és nem csinálnak 3 gyereket 10 millió forintért mikor már így is kb. 8 milliárdan vagyunk a földön. Egy nő meg nem lehet pedofil? Ez így több sebből is vérzik. De abban van valami, hogy a nemi erőszakott így kéne büntetni csak ezzel az a baj, hogy egy nő már így is tönkre tudja tenni egy férfi életét azzal a hazugsággal, hogy "megerőszakolt"...
2016. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 kovpet ***** válasza:
81%

# 4: Pénzbüntetés nemi erőszakért? Honnan veszed ezt?


# 5: Tehát aki simán beteg (de semmi rosszat nem tett), annak vágjuk le, aki meg erőszakol is, azét reszeljük? És ha valaki pl simán rokkant, arról mit vágnál le?


Mennyi ostoba ősember, hihetetlen. Remélem, hogy gyerekek vagytok még, mert akkor megjöhet az eszetek.

2016. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy nemi erőszak meg a homoszexualitás "kicsit" más kategória.
2016. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Nemi erőszak esetében visszahoznám. A pedofilnak szerintem épp elég büntetés már az, hogy ilyen beteges vágyakkal született. Meg aztán ő, ha elkapják, alaposan megbűnhődik a börtönben a 120 kilós kancigány alatt.
2016. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%

5-6 és 8:

Mi van? A kérdező nem azt írta hogy ő levágná a melegekét, hanem csak azt hogy régen az övékét is levágták.


7:

Nem minden pedofilét kell levágni, csak aki már rosszra használta. Pl betette mondjuk egy 12 éven aluli gyerekbe a farkát.

És mi az hogy az "betegség, ő nem tehet róla"? És? Ha valaki pszichopatának születik és sorozatgyilkos lesz, akkor őt se végezzék ki az USA-ban (vagy más jobb országokban), mert hát "betegség és nem tehet róla"?

2016. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!