Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te vissza hoznád pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vissza hoznád pénisz levágás büntetést?

Figyelt kérdés
te vissza hoznád ??azt a büntetést ami a 1500-as években volt ázsiában hogy a nemi erőszakot a pedofiliát és a homoszexualitást pénisz levágásal bünteték

2016. márc. 27. 10:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19

Az is éppen elég ha ártatlan vagyok de megvádolnak és meghurcolnak mindenki előtt.

2016. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"11:

Mi jogod van börtönbe zárni valakit azért mert rosszat tett? "


Aki a közösség szabályait nem tartja be azt el kell különíteni

2016. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

21: Ez ma is, a mai törvények mellett is simán megtörténhet. Ahogy van is rá példa.


22: Oksa, akkor elmondom miért jut eszébe ez nekem is vagy akár a kérdezőnek. Mert túl kicsik a büntetési tételek Magyarországon és ez zavarja nagyon az emberek igazságérzetet.


Egy tolvaj nem kerül pár hétre-hónapra börtönbe?

Egy rabló vagy betörő pár évre?

Aki ellop politikusként százmilliókat vagy milliárdokat, vagy ennyivel károsítja meg az országot, az miért nem minimum 10 évet kap, miért pár év felfüggesztettet?

Egy erőszakos, verekedős ember vagy egy erőszakos rabló szintén néhány évre?

Egy gyilkos nem kap alapból 20 év-életfogytot, hanem sokszor 5-10-15 éveket csak, miközben még olyan is létezik hogy halált okozó testi sértés és sok gyilkost csak ezzel a címkével ítélnek el?

Egy erőszakoló miért nem kap minimum 10 évet? Sokszor olvasni 5 év körüli büntetésekről nekik is.


Na ezekkel van a baj. Bevallom a faroklevágás, halálbüntetés nekem is azért jut eszembe, mert azt látom hogy jelenleg egyszerűen nem kapnak elég büntetési tételeket a bűnözők többségében és ilyenkor néha már felmegy bennem a pumpa és átesek a ló túlsó oldalára.

2016. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
erőszakért, gyerekek molesztálásáért, pedofíliáért vissza hoznám. ezer örömmel végre is hajtanám az olyanokon.
2016. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A legnagyobb bajt az agresszió jelenti. Különös kegyetlenséggel, vagy visszaeső gyilkosnál viszi t kellene vezetni az ivartalanítást.Ez egy rszt védené a bűnelkövető további magatartásában azagresshív elemek megjelenésének lehetőségét, így magát a társadalmat is. Másrészt kizárná az esetlege genetikai hibäk toväbbi ternedését ( akár 3-4Y- nal is születhetnek férfiak, es ebböl adódik rendkívül agresszív magatartásuk. Persze az egész kérdés komoly jogi és más tudományokkal folytatott egyeztetések és tárgyalások után lehetne bevezethető. Én csak az alapját írtam,ez jóval összetettebb kérdés.
2016. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
simán vissza kéne hozni -azzal kéne megcsinálni, aki megerőszakol valakit, vagy családon belül használja a rusnya büdö9s farkát.
2016. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%
Csak komoly bűncselekmény esetén.
2016. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Volt, hogy egy "embert" 3-szor ítéltek szabadságvesztésre emberölés miatt. 2-szer engedték ki (1-1 gyilkosságot követet el, összesen 3 alkalom), azért, hogy harmadszorra is öljön! Igen, az a liberális "igazságszolgáltatás"!

A pedofilokat manapság az őröknek védeniük kell!!! a többi rabtól, nehogy bántság "szegényt". Ez a liberális "igazságszolgáltatás"!

Visszahoznám-e a csonkításokat és a halálbüntetést? IGEN!!!

Lenne-e visszatartó ereje? IGEN!

Csak gondolj bele: mész a főtéren, vagy egy nagyváros forgalmas pontján, aztán egyszer csak látod, hogy a vérpadra felráncigálnak valakit. Kihirdetik, hogy lopott x összeget vagy vagyont. Majd lecsapják a kezét. Egy másikat gyilkosságért felkötnek, a harmadiknak pedofilizmusért lecsapják a szerszámát. Te nem gondolkodnál el azon, hogy vajon megéri-e kockáztatni?

2016. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Utolsó. A pedókat szinte minden országban elkülönítik a többi rabtól mert kb az első nap kinyírnák őket. Vajon miért?

Az általad leírt módszereket a középkorban alkalmazták és sokszor akkor sem volt visszatartó ereje. Sőt a halálbüntetésnek se mert egyrészt ezeket a bűnöket sokszor hirtelen felindulásból követik el tehát nem tervezik előre másrészt sokan úgy vélik, hogy ők Úgyis megússzák.

2016. ápr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29:


De nem a visszatartó erő a lényeg. Az kit érdekel? Nekem nem azért fontos a halálbüntetés vagy a "fizikai büntetések" (ilyen a kérdésben szereplő is), mert visszatartó erejük van.


Hanem mert ezt érdemli a bűnöző szerintem és ne csak simán börtönnel bűnhődjön.

2016. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!