Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lett ilyen "bolond"? 24n

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett ilyen "bolond"? 24n

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültem, amit még magam sem gondoltam. Az egyik barátommal összegabalyodtunk. Kb.2 évig bírtuk magunkat "visszafogni". Neki van párja, 5 éve. Az erkölcsi résszel tisztában vagyok, vagyunk.! Én pedig randizom.


A szex nagyon jól működik. Nem részletezem. Az egyik hétvégét a barátaimmal töltöttük, megbeszélt pihenés volt. Őt is elhívtam. Jött is. Ott kezdődtek a gondok. Volt, hogy neten beszélgettem egy sráccal, akivel alakulgat. Furán nézett rám, mintha neheztelne ezért. Pedig nem fél napot csevegtünk, csak egy kicsit. Zavarta a dolog. De mondtam neki, hogy nem az ő dolga, neki is ott a párja. Akkor búval b@$zott arccal gubbasztott. Én mentem oda hozzá, felmentünk a szobába, kiengeszteltem.


Hazajöttünk. Elmentem a sráccal, akivel alakulgat randizni. Látott minket a haverom, mondjuk egy környéken lakunk, nem lepett meg, illetve nem is titkoltam a dolgot. Azóta faggat. Főleg az érdekli, hogy lefeküdtem e a sráccal. Full frusztrált, ideges, mikor kérdezget. A hétvégén felhívott, hova megyek, mit csinálok aznap este stb. Mondtam neki, hogy a barátnőkkel leszek. Kérdezgetett, hogy mivan a sráccal, nem vele. Kissé felhúzott és kiakadtam. Mondtam neki, hogy fejezze be ezt a faggatózást, nem fogok neki beszámolni semmiről. Különben is, pont ő beszél, mikor van csaja és szexel is vele? Illetve azt is, hogy ma este is hozzá mész, én meg oda, ahová akarok. Akkor elkezdte, hogy nem megy, találkozzunk. Mondtam, hogy programom van, nem és letettem. Egész este hívogatott. Másnap délelőtt felvettem. Előadta a hattyú halálát, hogy minek nem vettem fel, egész este aludni se tudott. Hallottam a hangján, hogy nagyon fáradt, ez mondjuk igaz. Aznap taliztunk, nagyon akart látni. Nagyon savanyú arccal fogadott. Együtt voltunk, de valahogy más volt. Egész idő alatt csókolt és nagyon lassan, finoman csinálta, közben végig nézett, már-már zavaróan. A végen beszélgettünk. Mondtam neki, hogy ez nem jó. Mármint ami köztünk van. Úgy értve jó, hogy élvezhető, de közben rossz érzéseim vannak. Nem helyes az egész.


Nekem ez néha teher, főleg a hisztik, számonkérések... Tudom, egyem meg, amit főztem...főztünk. Igazából sosem csináltam semmi ehhez hasonlót se és most ez így magával sodort. Magan védelmében: nincs olyan ember, aki nem bűnözik. Ki így, ki úgy.


A kérdésem: Hogyan állítsam le a 'raplizását'? Meg egyáltalán mitől van ez???


2016. márc. 27. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Mitől van?


Ezt nem túl nehéz kitalálni. Féltékennyé tetted. Gondolom aznap este azért volt búval b*szott, mert először szembesült azzal mit is csinál ő maga is.


Egyébként számíthattál volna erre a végkimenetelre, ha elhúzod előtte a mézesmadzagot, aztán féltékennyé teszed. Magadba habarítottad.

Így van. Edd meg amit főztél :D.


Nem vagyok ellene a nyitott kapcsolatoknak, de átbaszni egymást nem mókás.

2016. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi miért csinálja ezt annak ellenére, hogy neki kapcsolata is van. Hát szimplán azért mert az emberek ennyire önzőek is tudnak lenni.
2016. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért csinálja mert ki akar sajátítani. Tipikus hím ösztön. Nem akar osztozni más pasival.

Mondd meg neki ha nem áll le elmondod a barátnőjének hogy csalja. Attól meg fog ijedni.

2016. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Ez így alakult. Felesleges lenne kimagyarázni, tisztában vagyok az egész súlyával. Egy olyan dolog, ami az elején jó, aztán 10x akkorát rúg az emberbe. Ezt hívják kamatnak. Lehet amiatt van, amit te is írsz, de az is benne van, hogy csupán önző..
2016. márc. 27. 22:26
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Igen, amúgy önző, érzelmileg labilis ember.
2016. márc. 27. 22:27
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Nem akarom megzsarolni, de egy kis helyreigazítás nem ártana... Beszélek vele. Röviden, tömören. Mert nagyon tudja sajnáltatni magát..
2016. márc. 27. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig miért egyeztél bele a szexbe? Miért feküdtél le vele, ha nem akarsz tőle semmit?
2016. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#8 Nem tervezett volt, elszállt az agyunk.


Figyelj, ebből már semmi tiszta dolog nem sül ki. Értsd úgy, hogy kettőnknek nincs jövője. Illetve nem is említette eddig, hogy többet szeretne. Meg én is úgy vagyok vele, hogy túl zűrös. Jó vele, de ez már $z@rul kezdődött, úgy is fog végződni. Őszintén, ebből mi jó sülhet ki? Semmi. Összejövünk? Aztán engem csal majd? Hurrá...

2016. márc. 27. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád. Talan szerelmes is lett beléd. Most van némi hatalmad felette, úgyhogy gyorsan döntsd el mit akarsz: komolyabbra fűzni vele, mert akkor most talán ráveheted még egy szakításra is a párjával. Vagy ha ezt nem akarod, vagy akarod de o nem megy bele, akkor tedd neki világossá, hogy egy egy szexkapcsolat, tart amíg tart, es semmi köze hozza h egyébként kivel mit teszel a maganeletedben.
2016. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@8: Akkor ezt minél hamarabb és határozottan le kell zárni. Üljetek le és beszéljétek meg! Szerintem az elején ne fenyegetőzz semmivel, próbálj az eszére hatni és elmagyarázni neki, hogy miért nem jó ez így.
2016. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!