Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy átlagos, nem rondanő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos, nem rondanő 30 évesen veszti el a szüzességét ott valami gond van nála?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel aki 30 évesen volt először fiúval. Mikor kérdeztem hogy hogy azt mondta így alakult. Szóval nem vallási ok
2016. márc. 28. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát valami biztosan núncs rendben.

Oké nem kell 12 évesen prostinak lenni,de olyan huszonéves kor elején tudni kellene már olyan kapcsolatot kialakítani a másik nemmel,aminek a szex is része!

2016. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Kivételek mindig vannak.Talán neki tényleg így alakult,nem feltétlenül jelent ez valami gondot nála.

Tegyél fel további kérdéseket,találkozz,beszélgess vele és győződj meg róla magad,hogy tényleg problémás-e.

Én ez alapján semmiképpen nem írnám őt le.

2016. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezer oka lehet. Félelmek vagy az, hogy túl komolyan vette ezt, vagy pechje volt és nem találkozott olyannal, aki igazán hatott volna rá stb
2016. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy simán plusz is lehet ez. Mert lehet izgalmasabb neki most a szex, mint amúgy lenne.
2016. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is 28 évesen voltam először férfival. Nem érzem hátránynak, legalább most 40 évesen nem vagyok még kiégve :)
2016. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges itt kérdezgetni a jónépet. Ha ismerkedsz vele, ismerd meg, alakítsd ki te magad a véleményed róla az alapján, ahogy megismered. Itt úgyis csak Jóskapista idetéved és ideír 3 mondatot 1 perc alatt, hogy micsoda dolog ez, már 20 évesen legkésőbb meg blablabla, úgy, hogy nem ismerik se a nőt, se téged. Respect.
2016. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 a te történeted mi volt?
2016. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan bánsz vele, bármi legyen is az ok, megoldható a dolog.
2016. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

# 7


Semmi extra, nekem is így alakult. Tizenévesen nehezem ismerkedtem, tele voltam gátlással a külsőm miatt, pedig csinos voltam, még most is az vagyok :) de nem tudtam elhinni. Eltelt vagy tíz év, mire ezt legyőztem. Volt, hogy úgy éreztem, elvesztegettem egy csomó időt, pedig dehogyis. Soha semmi sem késő. Nekem így alakult az életem, és sokan vannak hasonló helyzetben.

2016. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es válaszoló hölgy eseténél jobb példa nem is kell,nem mindenki defektes akinek másképp alakul az élete mint a többségnek.Van az úgy,hogy nincs semmilyen rendkívüli ok,nem kell rögtön bányarémnek gondolni a szóban forgó nőt vagy férfit.
2016. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!