Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok megfelelő...

Miért nem találok megfelelő lányt párkapcsolatra, ha sok lány cukinak tart, de vannak, akik meg rondának? Most a külsőm a gond vagy a lányok tényleg ennyire válogatósak, hogy az átlagos külsejű fiúkra is fújjognak?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyi elvárásom van a külsőt nézve, hogy ápolt legyen a lány és ne legyen rajta nagyon sok súlyfelesleg, egy kicsi lehet. Mert ezt nézve nagyon sok lány bejön nekem, de amikor elkezdek velük ismerkedni elég bunkónak meg szívtelennek látom őket, nem is kell ilyen lány nekem, nagyon ritka, aki kedves, nem felszínes és nem csúfol ki vagy bánt meg. Nem értem mi van a mai lányokkal, de mintha egyre kegyetlenebbek lennének és egyre válogatósabbak külsőre.
2013. júl. 17. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A hiba mindig másban van, ez tény.


Egyébként miért nem azoknál próbálkozol, akik cukinak tartanak? Vagy nem értem a kérdést.

2013. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akik cukinak tartanak, messze élnek tőlem,nekem semmi pénzem...
2013. júl. 17. 13:40
 3/5 anonim válasza:
Hány éves vagy
2013. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 10 éves vagyok 23 kiló és szerintem elég ronda rövid a hajam és szeplős vagyok
2013. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit töketlen vagy. És igen ilyenkor jön a duma hogy akkor minden lány a bunkókat szereti...de attól mert valaki nem töketlen, még nem lesz bunkó...


21/L

2013. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!