Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szereti ha szájába megy, lenyelésről meg hallani sem akar. Nőktől kérdezném kit hogy győztek meg ha meg kellett erről győzni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 13:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Miért akarod meggyőzni ? Tartsd tiszteletben az akaratát. Használjatok ízesített gumit.
2016. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene meggyőzni? Nem az lenne a normális, hogy a szexben olyan dolgokat csinálunk, ami MINDKÉT félnek örömet okoz?

Te bevállalnál olyan dolgot a barátnőd kedvéért, amitől nagyon ódzkodsz, kicsit sem izgat, kellemetlen számodra?

2016. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindenkinek esik ez jól.. Arról nem is beszélve, hogy más ízetek van.. Volt olyan barátom, akinek én sem engedtem, mert egyszerűen hányingerem volt tőle. A páromnak teljesen semleges, jó állagú, azzal semmi bajom.


Szóval ne akard meggyőzni.


Azt meg sosem értettem, hogy valaki engedi a szájába, de pl. lenyelni már nem akarja. Ha lenyelem, akkor pikk pakk lent van, míg ha csak a szájába engedi, akkor sokkal tovább tart kimenni a mosdóba és kiköpni..arról nem is beszélve, hogy mennyire romantikus, hogy egyből szalad a csaphoz..

2016. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nem kell meggyőzni, ha nem akarja nem akarja, úgysem fogja szívesen csinálni ha csak rábeszéled.
2016. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Nah teneked se való még barátnő
2016. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nem kell sehogy győzködni. A "Nem" nem azt jelenti, hogy "győzz meg valahogy".
2016. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igen én bevállalnék olyat is ami nekem nagyon nincs ínyemre ha neki pont az okoz örömöt.Mert ez a lényege örömöt élvezetet szerezni a partnernek.
2016. márc. 28. 13:45
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gndm volt a keserű spermával, egyből elkezdtem öklendezni tőle. (Többségnek sajns valamiért ilyen volt.) Majd mivel erőltettem a dolgot, hiszen sok férfinak ez okozza a legnagyobb élvezetet, eljutttam oda, hogy már magától az oráltól hányingerem lett, felkavarodott a gyomrom, és ha ilyenkor nem vettem gyorsan inkább kézbe a dolgot, akkor jött volna megint az öklendezés.

Én voltam olyan elszánt, hgy nem adtam fel, mert rossz érzés, ha nem tudom viszonozni a másiknak azt, amit ad, így idővel ezen is túllendültem, megszoktam, és most már élvezem, de nem vlt egyszerű idáig eljutnom. Ha undorodik, és erőltetni akard, vagy beijed, és nagyobb gndotok is lesz, vagy kösd fel a gatyád, mert nem lesz egyszerű ezen változtatni, még ha a lány akarja, sem.

2016. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem jól működik már ez a billentyűzet, ha nem nyomok erősen rá, kihagy karaktereket.

Szóval türelemmel, megértéssel, sok erotikával meg lehet szüntetni ezt a gátlást (hisz szinte mindent meg lehet egy emberben változtatni), de ahhoz egy olyan férfi kell, akiért megéri ezen végigmenni, és egy olyan nő, aki ennek a fontosságát elismeri.

2016. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Kóstoltad már a sajátodat? Lehet, hogy nagyon rossz íze van.

Én párszor próbálkoztam a lenyeléssel, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy olyan mintha langyos taknyot innék. Utána nem sokon múlt, hogy vissza ne jöjjön. Szerintem még mindig jobb, ha kimegy a fürdőszobába és kiköpi, mint ha lenyeli aztán utána ott öklendezik az ágyban.

2016. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!