Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőm szakkolé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm szakkolégiumba akar jelentkezni, tuti le fog cserélni?

Figyelt kérdés

A barátnőm eltervezte h ő jelentkezik szakkoliba. A szakkolik kb beltenyészetek, hisz szitne csak szakkolis szakkolissal alkot egy párt. ott full okos pasik vannak. S bármennyire is mondogatja h nem pasizni megy, tudom jól hgoy vki magának akarja majd a kedvesem. S perzse nagy előny ha non-stop vele vagy.

Jogos a félelmem? Arról nem beszélve h a szakkoli nagpyn lefogja őt foglalni így kevesebbszer tudunk majd találkozni.

U.I: A szakkollégiumba elsőéves egyetemisták jelentkezhetnek, és plusz kurzusokon vehetnek részt. Persze együtt is laknak külön épületben... 1 egyetemnek több szakkolija is lehet.



2016. márc. 19. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Xarul állhatsz önbizalom terén,ha ezen már most így görcsölsz.

Próbálj kicsit bízni a nődben,különben megette az egészet a fene.

2016. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én ha a barátnőd helyében a fél kolesszal megcsalnálak.


17/L

2016. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül laktam egyetemi kollégiumban, szakkoliban is, és nem, egyáltalán nem beltenyészet, egyáltalán nem a "szakkolis a szakkolissal" elv alapján állnak össze. Sőt, azt sem mondhatnám, hogy a szakkolisok olyan hűde okosak lennének mind, elvégre ez nyilván a szaktól függ.


Amikor én jelentkeztem koliba, egyetem kezdetével, akkor nekem is volt egy hozzád hasonló pasim. Nem azért cseréltem le, mert szakkoli. Meg volt győződve róla, hogy én őt ott folyamatosan csalom. Megelőző csapásként összeszedett egy nőt, és egy ideig párhuzamosan tartott minket, míg én nagy hűségesen minden este ültem a skype előtt, hogy tudjon ellenőrizni. Egyáltalán nem csaltam meg, eszembe sem jutott volna. Nem is ismerkedtem mással.


Szerintem nem jogos a félelmed. A párkapcsolat egyik alapja a bizalom, ha nem bízol benne, hogy ő ugyanannyira szeret és veled akar lenni, mint te, akkor megette a fene az egészet, és inkább most szakíts vele. Ne veszítsen el értékes, szórakozásra alkalmas hónapokat-éveket az életéből, mint én tettem.

2016. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg mindketten "sima" kollégiumban lakunk, még hozzás ugyanabban :D

szóval itt tudom ellenőrizni, ott nem

2016. márc. 19. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

"szóval itt tudom ellenőrizni, ott nem"


Apád rendőr volt,vagy mi?:D

2016. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen hozzáállással (mármint a tiéddel) én nem a szakkoli miatt cserélnélek le...
2016. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tuti, de ha visszahúzod, azzal növeled az esélyét.
2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis engedem h jelentkezzen, úgyis kicsi az esélye h bekerüljön..
2016. márc. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!