Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg dolog szerintetek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg dolog szerintetek, hogy kipróbálnám az anált? 22. N

Figyelt kérdés
Páromnak még nem beszéltem erről. Itt olvasgatok kommenteket, de nem tudom szóba hozzam nála, vagy ne...

2016. márc. 29. 00:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiság vagy kívánság...

Én örülnék neki ha ilyen kívánsággal fordulnának hozzám!Javaslom hogy próbáljátok ki és lehet hogy egy fantasztikus új élménnyel gazdagodtok .

2016. márc. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem beteg. egy lánynak, miért ne lehetne a nagy többségtől eltérő vágya?


feltételezem, hogy maszti közben szoktad a popsid is izgatni, és kellemes volt, és ezért akarnád kipróbálni. esetleg előtte érdemes egy vibrivel, vagy valami nem túl vastag tompa tárggyal kipróbálnod, hogy biztos nem kellemetlen, ha van benned valami, és utána szólni a párodnak :-)

2016. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne beteg? Megesik, hogy nő hozza fel a témát. Istenem...sokan azt gondolják, hogy ,,csak egy férfi szeretheti az anált, csak egy férfi lehet kanos, csak egy férfi akar egyéjszakást" A nők sem azért csinálják ezeket, mert rossz nekik! Hozd fel nyugodtan, én adott helyzetben örülnék neki. Emlékszem mikor először kért meg rá egy nő, ki is röhögött olyan reakcióm volt, mert annyira örültem neki:)
2016. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

És mi honnan a retekből kéne tudjuk?

Se téged nem ismerünk, se a párod.

2016. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális vágy részedről. Könnyen lehet, hogy szívesen fogadja majd a párod. Nem muszáj szó szerint beszélned róla vele. Elég ha finoman rávezeted alkalom adtán.
2016. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Manapság mindenki a seggével akar szexelni ,nem számit már betegnek ebbe a beteg világban... Dugjatok a seggetekkel!!!
2016. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Férfi és nő egyaránt.. Előző voltam.
2016. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 orton ***** válasza:
0%

Szerintem szállj le a gyakoriról kislány :D mert látod annyira hazavágta az önbizalmad, hogy a saját párodtól kb a legjobb haverodtól, életed támogatójától céljaid elérésében nem mersz megkérdezni egy olyan dolgot, hogy "haver bevernéd hátulról is"?

:D


bas**a meg a gyakori!

2016. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadható, én férfiként örülnék neki. A legtöbb barátnőmmel nem jött össze, és ha a csaj még szeretné is, teljesen rendben van.
2016. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Teljesen oké dolog, ha tényleg ez a vágyad. ;)
2016. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!