Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok (akinek a pasijánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akinek a pasijánál volt ilyen) miért hiszitek azt, hogy ha a párotoknak (biztos sokan nem tudtok róla, de a legtöbb szed szereket-nem köti az orrotokra) nem áll fel rendesen, csak potenciajavítókkal, akkor azért van, mert nem kíván titeket?

Figyelt kérdés
Pedig ez nem ilyen, főleg a szervi elváltozások a jellemzőek 30 felett a pasinál.
2015. nov. 4. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát azért szeretek tudni ilyen infókat a pasimról, hogy szed e olyan szereket ami kihatással lehet a kis együttléteinkre :D mert jó esetben, őszintén megosztunk minden egymásról.
2015. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok, és nem szedek, sőt a baráti körben, ahol ennél kínosabb dolgokat is megbeszélünk, ott sem szed senki.

Nem hinném hogy a legtöbb férfi szedne.

Potenciaproblémám alig volt, kizárólag erős stressz ami miatt néha előfordult. Heti 5-10 alkalommal van szex, 6 éve vagyok a párommal együtt és gond nélkül feláll.

2015. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen szervi elváltozások 30 feletti pasiknál??? Miről beszélsz édesem? 36 évesen voltam a csúcson, de még most 40 felett is verem valamikori 20 éves énemet. Mind libidóban, mind teljesítményben :-P
2015. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy sportoló, testépítő szed szereket, normál pasiknál ez nem hiszem, hogy jellemző lenne.
2015. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez annyira intim dolog, hogy még a párjának sem mondja el jó esetben (70% hogy akkor sem mondaná, ha kérded). Fél, hogy csalódnál benne, nem tartanád annyira férfiasnak, hogy így próbál neked imponálni. Ciki, fél hogy kiábrándulsz belőle, sérti az egoját stb. Nem annyira könnyű ez, még kapcsolatban sem.
2015. nov. 4. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Kislány vagy ugye?
2015. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, de kezdődő szívpanaszok, érrendszeri elváltozások, cukorbetegség előjárói ezek. Ja és nem valószínű, hogy baráti társaságban ilyeneket elmondanának. Cikinek érzik. Esetleg szexuálpszichológusnak.
2015. nov. 4. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, értem én, hogy problémád van, de ne húzd rá az összes férfira, hogy olyan mint te.


A sportolók nem szednek gyakrabban ilyet az átlagembereknél, ILYEN az észnélkül szteroidot nyomó barmoknál van, ők meg NEM SPORTOLÓK!

2015. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Képzeld, mi egészségesek vagyunk 30 felett is :O na akkor mi van? A magad nevében beszélj.
2015. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenkire nyomom rá. Kb minden 4. pasi szed ilyeneket 35 felett a statisztikák szerint. Te vagy ti nem vagy benne. Van ilyen, meg olyan is, aki ebbe a körbe tartozik.
2015. nov. 4. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!