Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek olthatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek olthatatlan vonzalmat azok a nők iránt, akik már sok férfival voltak együtt?

Figyelt kérdés
Fura, de engem pont az hoz lázba, ha tudom, hogy egy nőnek sok farokkal volt dolga, és ebből arra következtetek tudat alatt, hogy mennyire érett és jó parti lehet. Normális vagyok? 26F
2016. márc. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj normális lenni...
2016. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért mert egy tapasztalt, ügyes nővel szeretnél együtt lenni.

Azt hiszed, hogy aki sok férfival volt együtt, az biztos jó az ágyba

2016. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is izgat. Ezért szoktam a rosszlányokon is olyanokat keresni akiknek nagy a forgalmuk és "zárora" elött szeretek menni amikor már sokan jártak benne. Vagy olyanoknál utolso lenni akik válallnak partit sok f-val.
2016. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem vonz különösebben, de nem is taszít mint egyeseket... Ez csak pozitív ha sok pasival volt... azt jelenti, hogy kötetlen, szabad és boldog szexuális élete van és valószínűleg bénázni sem fog hiszen megtapasztalt már sok mindent, élvezni viszonyt ugyan úgy tud mint egy kezdő.


24/f

2016. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond, vagyunk ezzel az érzéssel páran! :)
2016. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet tapasztaltabb, vagy tapasztalatlanabb, legfeljebb utóbbi esetben nem hinném, hogy komoly kapcsolatra is összejönnék olyannal, aki tapasztalatlanságából fakadóan nem tudna engem megfelelően értékelni, ámde előbb-utóbb kíváncsi lenne talán másra is, ont ezért.
2016. márc. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális. Akike könnyen bele csúszik sok farok az pont nem jó parti. Éppen ellenkezőleg.
2016. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!