Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Későn vesztettem el, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn vesztettem el, ha csak 19 évesen szexeltem először?

Figyelt kérdés
Nemrég történt. A mostani barátom volt az, akiben meg tudtam bízni és meg is tudok. De néha olyan kínosnak érzem, nem késtem el?
2016. márc. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk, hogy elkéstél, akkor építesz egy időgépet, és visszautazol? Vagy öngyilkos leszel? Esetleg alkoholista, és a híd alatt fogsz keseregni a hátralévő éveidben?
2016. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világ elvárásai szerint igen, elkéstél. Egy diszkó WC-jében kellett volna 13 évesen, ittasan. Ez manapság a "menő". Komolyra fordítva a szót, nem, akkor késtél el csak, ha te úgy gondolod. Nincs ez korhoz kötve, és megírva a nagykönyvben, hogy mindenki el kell veszítse a szüzességét 16 éves koráig.
2016. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Későn. Már 11 évesen rég át kellett volna esned az édeshármason.
2016. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 19 és még nem szexeltem.Egy kicsit sem érzem úgy, hogy elkésnék....
2016. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En is jovo honapban toltom be a 19-et es meg szuz vagyok. Persze nem azert mert csunya lennek,hisz sokan probalkoztak mar nalam,de egyszeruen az eddigiekben nem voltam meg kepes olyan szinten megbizni,hogy hagyjam megtortennie. Ciki,nem ciki ez van.

Nem mondom,hogy hu de orulok a helyzetnek viszont annak azert igen,hogy nem erositem a 14-16 evesek taborat,akik egy buli Wcjeben terpesztettek eloszor.

2016. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen vesztettem el na bumm.
2016. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan emberrel vesztetted el, akiben megbizol, ez tök jó. ha egyből szexeltél valami sekkfejjel akkor lenne okod szégyenkezni
2016. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon becsületreméltó, hogy eddig vártál.

Tisztelem az ilyen nőket akik nem adják oda magukat egy jöttmentnek 15 évesen

2016. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!