Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a gyúrós srácoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a gyúrós srácoknak általában kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

mert azért kezdik a gyúrást, hogy a nagy izommal kompenzálják a kicsi péniszüket, akinek meg mégse kicsi, de gyúr, annak a sok anyag miatt amit szed, nem fog felállni de ez már másik téma

én ezt hallottam egy haveromtól, egyébkéntt volt egy kifejezetten izmos pasim, neki 13 volt, nem tudom mennyiben fügött ez össze ezzel


2016. márc. 31. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

nem, nem függ össze


Berkinek is nagy van, pedig az is ki van gyúrva...

2016. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de honnan tudod hogy nagy van neki? :D
2016. márc. 31. 22:59
 3/23 icu75 ***** válasza:
A gyúrós srácoké nem biztos hogy kicsi,inkább a bodysoké,de lehet hogy az is optikai csalódás a hatalmasra gyúrt izmaik miatt. (személyes véleményem az,hogy sajnos nem optikai csalódás :-) )
2016. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Akkor most már van ürügyem, hogy miért nem járok gyúrni!
2016. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyetek aludni...
2016. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ürügy xd ez jó :D szerintem lehet benne valami egyébként

aki elkezd bodyzni az azért teszi mert nincs megelégedve a testével, ez lehet a kuki is, az a baj, hogy én elég mély vagyok és a 13-assal nem tudok én mit kezdeni, ettől függetlenül az se kicsi, csak számomra

2016. márc. 31. 23:38
 7/23 anonim válasza:
100%
Idióták..
2016. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Én meg azt hallottam hogy akinek 13 cm nem elég az mind kövér nő mivel a zsírtól még egy 20cm-es sem érne be.

2016. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Ez igaz, gyúrástól összemegy a farok. Én tegnap csak a terem közelébe mentem, de máris feleakkora. Nem játék az ilyesmi. Várni kell mindig pár napot, mire kienged. De az ilyen nyomorékok miatt, mint a kérdező, legszívesebben tökön szúrnám magam.
2016. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
:DDD
2016. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!