Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a gyúrós srácoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a gyúrós srácoknak általában kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

mert azért kezdik a gyúrást, hogy a nagy izommal kompenzálják a kicsi péniszüket, akinek meg mégse kicsi, de gyúr, annak a sok anyag miatt amit szed, nem fog felállni de ez már másik téma

én ezt hallottam egy haveromtól, egyébkéntt volt egy kifejezetten izmos pasim, neki 13 volt, nem tudom mennyiben fügött ez össze ezzel


2016. márc. 31. 22:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Természetesen azért járok edzeni, mert kicsi a farkam. Véletlenül sem azért, mert egy kicsi/normál/nagy farok mellé szeretnék egészséges testet.

A barátnőm is a pénzemért van velem - ja nem, nincs pénzem - és ő is a barátnőivel röhög a méreteimen.


A gyúrósok maximum a gyerekkori sérelmeiket akarják kompenzálni, őket könnyen felismered mert nem versenyeznek, mégis tele vannak nyomva.

De azért van egy normális réteg is, mint bármilyen dologban az életben.

OMG :)

2016. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
50 kilo az lószar, az egy nagy nulla inkább ezen gondolkozz el minthogy mas peniszmeretet nezed
2016. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
hoyg érted, hogy nulla? túl sok?
2016. ápr. 1. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!