Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a gyúrós srácoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a gyúrós srácoknak általában kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

mert azért kezdik a gyúrást, hogy a nagy izommal kompenzálják a kicsi péniszüket, akinek meg mégse kicsi, de gyúr, annak a sok anyag miatt amit szed, nem fog felállni de ez már másik téma

én ezt hallottam egy haveromtól, egyébkéntt volt egy kifejezetten izmos pasim, neki 13 volt, nem tudom mennyiben fügött ez össze ezzel


2016. márc. 31. 22:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
50 kilóval nem hinném, hogy kövér lennék, és nem kell ezen megsértődni, csak egy kérdés, azok a képek meg nem bizonyítanak sokat, létezik photoshop
2016. ápr. 1. 00:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki naturalban edz annak a tesztoszteronszintje 2-3*osa egy átlag felnőtt férfiének aki doppingol annak meg 15-20*osa. Józan paraszti ésszel is belátható hogy igazából baromság amit írsz meg feltételezel a sportnak semmi köze ehhez.

Akinek 18 évesen 13cm annak 30 évesen is annyi marad akinek meg 18 évesen 20cm és 25 éves korában kezd el edzeni 30 évesen is 20cm.

Igazából mindegy is, tiszta szívből remélem hogy nem lesz olyan esemény az életedben amely alkalommal erről személyesen meggyőződhetnél. :)

Ja, és 50 kilóval is lehetsz hájas. Sőt biztos vagyok benne hogy hájasabb vagy mint azok a srácok akikről te beszélsz ezen kérdés alatt...

2016. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Azaz tévhit.
2016. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De értelmezd az első felét is az irasomnak, és nem azt írtam amúgy se hogy osszemegy hanem hogy nem áll fel
2016. ápr. 1. 00:20
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez is hülyeség minél nagyobb valakinek a szervezetében a férfi nemi hormon szintje annál erősebb a libidó. Én nem doppingolok de határozottan nagyobb a libidóm mióta edzek. Megkérdezhetsz bárkit aki edzőterembe jár és ott nem csak lógatja a kérdés tárgyát. Mindenkinek felemeli a nemi vágyát.

Ez a tévhit leírom miből ered:

Akik doppingolnak mesterséges úton tesztoszteront juttatnak a szervezetbe. A szervezet szuperkompenzál azaz nem hagyja hogy a nemi hormonok aránya felboruljon mert annak nem várt biológiai következményei lennének. Tehát ha mesterségesen 20*osára emeli valaki a tesztoszteron szintjét annak az ösztrogén azaz női nemi hormon szintjét is 20*osára emeli a szervezet valamint a szervezt saját tesztoszteron termelése leáll. Ez így rendben van a libidó hatalmas dopping alatt. A dopping kúra vagy szteroid vagy tesztoszteron mindegy hogy nevezzük után hirtelen abbahagyja az illető a mesterséges bevitelt a tesztoszteron pár nap alatt leesik kb. 0-ra mivel a szervezet saját termelése szünetel. A női hormon szint meg az egekben. Ilyenkor jelenik meg a nőiesedés pl. a mellen a hang elvékonyodik a libidó teljesen lecsökken. Viszont ennek kiküszöbölésére is vannak gyógyszerek amik a doppinghasználat után visszaállítják a női nemi hormon szintet a normálisra és beindítja a tesztoszteron termelést. Azoknál van libidó csökkenés meg nőiesedés akik ezeket az ún. leálló szereket kihagyják. És sokan megteszik mert vagy nem értenek hozzá vagy nincs rá pénze mivel nem olcsó.

Szóval létezik az általad említett probléma de csak annál jelenktezik és marad fent aki elbas_za a dopping kúrát és nem csinál levezetést.

Ez pont olyan mint az erős nyugtatók, antidepresszánsok pl. xanax. Ha hirtelen abbahagyod akár szívinfarktus is lehet a mellékhatása. Le kell vezetni a használatát annak is.

2016. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De mint ahogy írtam, aki naturalban edz vagy normálisan doppingol annak a libidója kifejezetten magas.

A pénisz méretével meg egyáltalán nincs összefüggésben az a gyerek születésének pillanatában eldől hogy mekkora lesz neki. Ha doppingol ha nem ha kondizik ha nem ugyan akkora lesz neki 40-50 éves korában is mint 18-20 évesen.

2016. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy a háj alól mennyi látszik ki... Lapos has = nagyobb (nak ható) péló
2016. ápr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jól írták, nem függ ettől a pénisz mérete. És azt is jól írták, hogy nő a libidó. Nálam még konditermi edzés nélkül, fekvőket nyomva is örömködött a barátnőm, pedig sportolás előtt sem voltam visszafogott.
2016. ápr. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Versenyzek, írj. Nézzük meg felmegy-e a méhedig :)
2016. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12, 15-ben tökéletesen leírta a kedves válaszadó, ew hol esett latni hogy valaki ért hozzá. Meg azt hozzá tenném, hogy aki szteroidokat használ a pénisze hossza növekedhet is, mivel a ver ellatas is jobb lesz, ergo tobb ver jut a péniszbe nagyobb lesz
2016. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!