Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ezt mennyire vennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ezt mennyire vennétek zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársnőm akit egy-két hónappal ezelőtt láttam és nagyon tetszett.Szeretnék valahogy kezdeményezni nála.Facebookon nem vagyok fent mert nem érdekel az a sok gyökérség ami ott van tök jol megvagyok enélkül.Szóval ráírni nem fogok.Arra gondoltam átmegyek hozzá mert tudom hol lakik.Csak attól félek hogy ez picit ilyesztő lenne neki mert régen beszéltünk.Az lenne konkrétan a kérdésem hogy ezt mennyire vennétek jol hogyha egy fiú nem rátok ír hanem személyesen kezdeményez?

2016. ápr. 1. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

az a gyoker aki legyokerezi a facezoket

igazi noob vagy azt hiszed kulonb vagy face nelkul?

2016. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én jobban örülnék, ha rámírna FB-n. Ha egyszer csak beállítana hozzám egy fiú, akit régen nem láttam, az egyrészt ijesztő lenne, másrészt olyan, mintha még akarná hívatni magát, udvariatlan szerintem.
2016. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Senkitől se tudod elkérni a számát?

Vagy összefutni vele valahol?


Ez így túl tolakodó lenne.

2016. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én eléggé megijednék,ha csak úgy beállítana egy osztálytársam, szerintem be sem engedném. Inkább írj neki,vagy vedd fel valahogy máshogy a kapcsolatot vele.
2016. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább írj rá, mint hogy berontasz hozzájuk....
2016. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a vegen azt hiszik migrans vagy es elvisznek egy taborba :D
2016. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Személyesen a munkahelyemen tudom elképzelni az ilyet. Otthon nagyon zavarna. Nálunk nem divat áthívni senkit, nem még ha valaki kérés nélkül jön....
2016. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem venném jó néven, ha szó nélkül beállítana. Telefonszáma nincs meg?

Azt meg sosem értettem, miért érzi valaki magát felsőbbrendűnek, mert nincs fent facebookon :D Ilyen esetben inkább írjon a facebookon, vagy dobjon egy sms-t.

2016. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Édes jó istenem! 15-20 éve még nem volt Face. Mégse halt ki az emberiség az elmúlt néhány ezer év alatt. Ha tetszett valaki, élőben közeledtünk, nem az internet mögé bújva.
2016. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miguel, a kérdező is ezt akarja!

Kérdés inkább, hogy hogy lehet kivitelezni a személyes ismerkedést valakivel, akivel nem találkozol?

2016. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!