Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akadnak ki az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki az emberek azon, ha valakinek ki van szívva a nyaka? Ez miért szégyen?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés kapcsán merült fel bennem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Mindenhol megy rá a kiakadás, és nem értem az okát.


Tényleg nem élvezi az se aki csinálja, se aki kapja?

Akkor velem van a baj, ha én élvezem?



2016. ápr. 1. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem képesek elfogadni hogy teged szeret valaki. Amugy ha egy tanaron van ez akkor tenyleg elegge kiakaszto...egy rosz peldat mutat,ketto hogy rohogunk egy sort "hogy na tanar urnak volt egy jo esteje😂"

Engem konkretan nem zavar! :)

2016. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy vannak vele , a legtöbb ember elvégzi a nagydolgát is , de az se érdekel senkit. Sőt.
2016. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem a használt óvszerrel mászkálsz a fejeden. Az tényleg undorító lenne esetleg másoknak. Ez csak a saját tiszta bőröd, amin van egy kis zúzódás.
2016. ápr. 1. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiért ciki ha lent van a slicced. Ott se látszik ki semmi, de mégis az.

A másik egy monoklival se sétálsz szívesen a szemed alatt, akkor se ha te nyerted a bunyót. Azért lehet ez, mert akarod hogy mindenki lássa, s mások közül se mindenki kíváncsi rá. Ahogy te se vagy kíváncsi kéretlen véleményekre.

2016. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1 dolog, hogy senkit nem érdekel, de arra nem gondolnak, hogy esetleg azért van ott, mert maga az érzés jó, amikor csinálják?

Én is élvezem, nem feltűnősködésből van rajtam, ha van...

2016. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem azért csinálja, hogy mutogassa, max. a tinik. De pont, hogy azt fogadják el még jobban, mert hogy igaz, hogy milyen dolog, de még fiatal. Szóval a nyak mint erogén zóna felnőtt korban már tilos?
2016. ápr. 1. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert meg lettél bélyegezvr... mint egy tehén bszod!
2016. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 icu75 ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem vagyok kiakadva ha valakinek ki van szívva a nyaka,de én nem szeretnék hasonló "bélyeggel" mászkálni. Úgy érezném rajtam van egy méretes hirdetőtábla hogy: ez a nő nemrég ba..ott . Úgy gondolom ez rám és a partneremre tartozik,nem a nagyközönségre. Ha valaki szeret szívni,ajánlható más(ruhában nem látszó)bőrfelület.
2016. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sz,em közönséges és olyan megbélyegzés jellege van .

De ez lehet csak az én véleményem..

2016. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!