Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyfarkú pasik könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyfarkú pasik könnyebben találnak alkalmi szexpartnert mint kevésbé méretes társaik?

Figyelt kérdés
Mert nyilvánvaló, hogy a nők többsége szereti ha nagy. Ugyanakkor nincs a homlokomra írva a méretem... Nekem pl. 19/5 sosem tudatom előre a "célponttal", így mindig akcióban éri őket a meglepetés. Ki hogy van ezzel?

2016. ápr. 4. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
feltehetőleg igen és ez leginkább a magabiztosságban keresendő. egy nagy farkú pasi tudja magában hogy tuti tetszeni fog a csajnak ha erre kerül a sor és ez érződik a személyes kontakt során. ettől függetlneül nekem 14,5/3,5 és nekem is volt több alkalmai partnerem is :) f25
2016. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvaló, hogy nem értesz a nőkhöz, ha azt képzeled, hogy nekik a méret a lényeg. De mivel csak a méretet tudod nyújtani, (habár ez meg pont nem a személyes érdemed, mellesleg,) majd te is rájössz a rafkósságra pár éven belül, mint az "okos kollégáid", és a társkeresőkön három db egysoros üzenetváltás után kéretlenül fogod küldözgetni a fényképeket a farkadról, hogy lássák milyen nagy, aztán majd te csodálkozol a legjobban, hogy letiltanak. Majd azt fogod gondolni, biztos ez azért van, mert ez nekik a tied sem ELÉG nagy :D


Na most, ha elkezdem magyarázni, hogy a nők sokkal többre tartják az odafigyelést, az előjátékot, azt ha a férfi érti a testük jelzéseit, még magánál a behatolásnál is fontosabb nekik a technika, úgymond a játékosság stb... akkor ebből neked mi jön le?


Az, hogy biztos azért sok a duma, mert kicsi a farkam.


:D :D :D

2016. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

jesszusom, ti hogy méritek fél centi pontossággal??? és a vastagságot is??? Külön ehhez lehet mércét vásárolni valami szex shopban??



pffff, na mindegy, nem akarom tudni.....

2016. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Adom a kettes valaszat.:D

K**vara magasrol teszek ra mekkor a farkad ha azt tudod jol hasznalni,de elsosorban tudj messzebb latni a farkadnal,azaz legyen ertelmes az illeto..Na meg persze a magabiztossag visz mintent.;)

L

2016. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem speciel ahány szexpartnerem volt mind az ágyban tudta meg mekkora a farkam, ergo nem, nem találnak könnyebben mivel honnan tudná a nő... 26/F
2016. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mindent* bocsi
2016. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Életem legpocsékabb szexe, életem legméretesebb pénisztulajdonosával zajlott, ennyit erről.
2016. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az is pont mindegy a kérdést illetően, hogy milyen vagy az ágyban, mivel az a művészett amíg eljutsz oda.

Mindegy nagy-e a farkad vagy kicsi, Mr. Pofon-osan odafigyelő és empatikus vagy-e vagy sem.


A lényeg a folyamatban van.

2016. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Mr. Pofon-osan odafigyelő és empatikus"


LOL :D :D :D


;)

2016. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem a farokméret szerint választok se párt se alkalmi szexkapcsolatot
2016. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!