Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyfarkú pasik könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyfarkú pasik könnyebben találnak alkalmi szexpartnert mint kevésbé méretes társaik?

Figyelt kérdés
Mert nyilvánvaló, hogy a nők többsége szereti ha nagy. Ugyanakkor nincs a homlokomra írva a méretem... Nekem pl. 19/5 sosem tudatom előre a "célponttal", így mindig akcióban éri őket a meglepetés. Ki hogy van ezzel?

2016. ápr. 4. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
# 2/10 Nagyon elvagy varázsolva!! A pénz és a karrier dominád nem más!!! Mikor a lányok java része a munkahelyen is már jóban van a főnőkkel érdekből? Miről beszélsz? Ez nem 1 lány,és nem 1 munkahely hanem tömegével vannak ilyenek .Amúgy szerintem a forma mérvadóbb,de van akinek a méret számít.
2016. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mert nyilvánvaló, hogy a nők többsége szereti ha nagy."


tegyük fel.


"Ugyanakkor nincs a homlokomra írva a méretem..."


szerintem itt a hiba.

tetováltasd a homlokodra.

2016. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha hosszú az jobban fájhat

szal nem nyerő

pláne nem akkor ha a pasi csak nyomja befele érzés nélkül


szal én az átlagosra szavazok ami kicsit vastagabb :-D

2016. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mr pofon ment egy pacsi. S majdnem szó szerint ezt akartam írni. :D
2016. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1-es jól fogta meg a dolgot.
2016. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!