Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 eves vagyok 170 cm 52 kg....

15 eves vagyok 170 cm 52 kg. Ugyahogy edzes rendszeresen izmos vagyok es formas a fenekem is, de nem eleg feszes es nagy. Mennyi ido slatt tudom kigyurni magam hogy feszes formasabb es nagyobb fenekem legyen? Ehhez dietaznom is kell? :/

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 22:57
 1/3 tkodit ***** válasza:
Nagyobb fenék=izmosabb fenék (jó esetben). Ehhez súlyzós edzés kell (guggolás, kitörés, felhúzás) , plusz kalóriatöbblet, vagyis a "diéta" közismert értelmében pont hogy nem kell diétáznod. De ettől még nem ártana tiszta kajákat enned, rendesen elosztva a nap folyamán. Plusz értelmes ember nem csak egy testrészre edz, de ez már nem rám tartozik...
2014. márc. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neem csak oda edzek :D mint mondtam thaiboxolok es combra is edzek felsotestre nemkell mert izmosak a karjaim. De engem az erdekel hogy ha rendszeresen csinalom mennyi ido utan latszik az eredmeny?:)

Koszi

2014. márc. 25. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A diéta szabályozott étrendet jelent, szóval igen, diéta kell, méghozzá olyan, ami kalóriatöbbletbe visz egy kicsit és sok fehérjét tartalmaz. Izmot szeretnél építeni, ehhez ez kell. Guggolás, felhúzás, kitörés, lábemelés csiga mellett, lépcsőzés, ezek mind a fenék izmait edzik, szép kerek lesz tőle. Rendesen csinálod, nyárra már érhetsz el eredményt.
2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!