Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tanácsot adnátok annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok annak aki most veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal eldöntöttük, hogy lefekszünk egymással valamikor, de a gond az, hogy mind a ketten tapasztalatlanok vagyunk e téren. Én otthon szoktam masztizni, és nagyon, nagyon folyós orgazmusom szokott lenni. Ezt lehet, hogy gusztustalannak fogja tartani, és emiatt szakítani fog velem? Továbbá mennyire fáj? És lehet, hogy nem fogok elélvezni? Eddig 2x már orálisan kielégítettem és akkor kb 1-2 oerc alatt el is ment. Szexnél is ez lesz? Bármilyen tanácsért hálás vagyok. Továbbá a pózokat sem ismerem, és fogalmam nincs, hogy milyenben kéne csinálni...
2016. ápr. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ha ezért szakít veled, akkor légyszi menekülj és ne vele veszítsd el.

2. Szerintem gyakoroljatok többet, vessétek bele magatokat az orális szexbe és ne csak 1-2 alkalom erejéig. Ismerjétek, meg a másik testét.

3. Nincs olyan, hogy milyenben "kéne". Amilyenbe kényelmes, tudjátok, akarjátok.

2016. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, ha nagyon elcseppensz orgazmus közben. Nekem ez pasiként csak visszajelzést adna, hogy jól csinálom, így nagyon tetszene. (fiúknak mindig tetszik, ha a lány miattuk nedves)

Hogy mennyire fáj abban nem vagyok autentikus forrás :D


Elsőre én semmilyen nyakatekert pozíciót nem ajánlanék. A legjobb, ha hanyatt fekszel az ágyon a fiú pedig rád hajol. Az első személyes, meghitt dolog. Így egymás szemébe tudtok nézni, át tudod karolni a nyakát, megtudjátok egymást csókolni. Illetve nagyon intim érzés, ahogy összeér az öletek, hasatok, a mellkasához érnek a melleid.

2016. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Védekezzetek
2016. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De minek védekezni, ha szüzek vagyunk, és biztos, hogy nincs semmi nemi betegségünk?
2016. ápr. 4. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert terhes is lehetsz. Igen , már az első alkalommal is!!!
2016. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!