Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ret_close kérdése:

Csajok mi a véleményetek a hosszúhajú pasikról akinek jól is ál? 25F

Figyelt kérdés
milyen benymással van rátok egy hosszúhajú pasi?
2016. ápr. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretem őket egy férfi legyen férfi.

Többet tollàszkodna a tükör előtt reggel, mint ên.

Engem taszìtanak.

2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. (Láttam már igénytelent is, de alapvetően ez (+ a borostával együtt főleg) nekem nagyon imponáló tud lenni.)
2016. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de csak, ha nem az a béna rocker stílus féle, akinek középen el van választva, már teljesen ki van kopva és csak ott lóg neki, azoktól kiráz a hideg.
2016. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a hosszú hajú pasikat, és őszintén mondom: még sosem találkoztam olyannal, akire ha ránéztem ne az jutott volna eszembe hogy mennyivel jobb lenne ha levágatná.
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akin isteni szexi,de nagyon ritka.
2016. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szeretem
2016. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából azt nagyon szeretem ha bozontos, tehát nem tüsi. Ami hosszabb az is nézhet ki jól, főleg ha rockeres megjelenéssel párosul. Vagy a rendben tartott raszta is jó:) De igazából semleges. Barátomnak hosszú haja van, nem igaz hogy ettől nem férfias és többet tollászkodik, annyit foglalkozik vele amennyi minimálisan szükséges. Mondjuk vicces amikor egy hajtömeg az ágy, már azt se tudjuk ki hol van benne, mert nekem is hosszú a hajam:D
2016. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan pasi, akinek jól áll...

Még a rasta az ok, de önmagában pfejj...

2016. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!