Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is tapasztaljátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok, hogy jelen van bizonyos férfiaknál a szexzombi jelenség?

Figyelt kérdés
Aki él és mozog és lyukja van arra rámegy, agyatlanul. szinte mindegy hogy nézz ki, milyen ember csak nő legyen. Általában interneten nyomulnak és minden nőre ráírnak, jobbik esetben "tetszel ismerkedünk" szöveggel vagy a legtöbben nyíltan ki is mondják mit szeretnének.
2016. ápr. 5. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vannak ilyen pasik. De megmondom őszintén, hogy nem tudok rájuk férfiként tekinteni, gondolni, mert szerintem, akinek az az ideológiája, hogy "luk=luk, nem mindegy?", az igénytelenségre vall.
2016. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van itt egy srác aki ilyenekkel bombáz folyton, de nem válaszolok neki. :D "szia.szivesen ismerkednék veled ha gondolod irj."
2016. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Tényleg olyanok, mint a zombik, semmi intelligencia, semmi ész, csak mennek a lyukra (élő gazdatest)
2016. ápr. 5. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
ötletes megfogalmazás :)
2016. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Én ilyen vagyok😃


30/F

2016. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Én ilyen vagyok, de ez miért probléma?
2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Mert talán abszolút nem lehet az emberi faj közé sorolni az ilyen zombikat. Illetve igénytelenség. Miért baj pl.: ha valaki nem szokott fürdeni?
2016. ápr. 5. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

kedves kérdező házas vagyok nem lépek félre stb


mért fáj neked hogy vannak olyan pasik akik csak dugni akarnak nem titanikot játszani?


mások az igényei mint neked

ne is haragudj de nőnek könnyű dumálnia hogy azok a szexzombi pasik

még jó hogy nincs olyan nő hogy rongyádugatja magát csak mert megteheti

2016. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
# 3/8 A nőknél sem sok azok, java része meg csak a pénzre megy!!!!!!!! Dettó mint a pasik csak más köntösben. Mindenre képesek a nők a pénzért.Nők tömkelege pénzért internetes oldalakon árulják a bájaikat. Aki nem az meg a munkahelyen a főnök alatt plusz jó pontért,és még le is néz.A maradék fele biszex,vagy lezbi ,és a maradékból lehet válogatni aki normális,ha nem egoista ennek is fele. Ez nem tévhit ,sajna a valóság. Ha 1 nő munkahelyi ranglétrán feletted van,nagyon szóba sem áll veled,max köszönés erejéig.Talán ennek tudható be a pasik változása.
2016. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De ti nők pedig csak unaloműzésre használjátok a netes társkeresőt. Irogattok férfiakkal hetekig, de találkozni nem akartok. Utána meg jön a következő ffi akivel ismét ezt eljátsszátok.


Ja és az miért baj kérdező, hogy azzal kezdik a pasik, hogy "Tetszel, ismerkedünk?"


Bevallom én is ilyen vagyok, dugni akarok. De inkább az a megoldás, hogy prostihoz megy a férfi, mert a nők nem fognak minden héten mással ágyba bújni.

Én egyszer olyan vírust terjesztenék el az egész világon, amitől a nők is válogatás nélkül szexelnének minden pasival.

2022. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!