Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit értettek "rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit értettek "rossz fiú" alatt?

Figyelt kérdés
Sok lány mondja, hogy a rossz fiúkat szereti, de ez pontosan mit is takar? Mármint most ne ilyen szánalmas kérdésre gondoljatok, hogy ez alapján akarok rossz fiú lenni, mert sosem volt nőm. Tökéletesen jól működik az életem a jelenlegi személyiségemmel is, csak maga ez a fogalom érdekel, hogy mégis mit jelent konkrétan, mert sosem bontotta még ki nekem senki, de sok csaj mondta. :D
2016. ápr. 5. 23:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor arra gondolunk, hogy a fiúban van valami más ahogy rád néz (bocsánat rám) sötét a tekintete és olyan, mintha lenne egy titka ami rólam szól. Inkább a sötétebb pasikra szoktuk mondani. Én pl még sosem láttam szőke férfit akire ezt gondoltam volna. A beszédük pedig egy picit pimasz, kötekedő (ugyan ez igaz a nézésére is) de egyúttal úriemberek is. Ezt nagyon nehéz megfogalmazni. :)
2016. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ööömm... Értem... Fogjuk rá... :D
2016. ápr. 5. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A nők őskori szinten lévő primitív ösztönlények. Rossz alatt azt a tahót értik aki megalázza, megcsalja, megveri őket feldobva ezáltal a semmitmondó életüket, de majd ők jól megváltoztatják őket. Ami persze nem fog sikerülni.
2016. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!