Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez 'ellen' nincs mit tenni? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez 'ellen' nincs mit tenni? L

Figyelt kérdés

Nemrég óta van barátom. Még nem feküdtünk le. Viszont már beszéltünk a szexualitásról. Szóba jött, hogy neki 1,5 óra is van maga az aktus, vagy volt, hogy be sem fejezte inkább. Tehát nem élvezett el.


Nekem fontos a szex, de ilyen hosszú aktusom még nem volt. Hiányzik már az intimitás, de tartok is tőle.


Szóval a kérdésen, hogy ez így lesz nála mindig? Nem lehet rajta változtatni valahogyan esetleg? Mi az oka egyáltalán?


2016. ápr. 6. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég sokat adok neki, hogy az egyetlen oka a hencegés. Próbáld ki aztán alkoss véleményt.
2016. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy igazán jó aktus ott kezdődik, és ha megvan a kellő összhang, akkor cigi/kaja/pisiszünetekkel kifulladásig is tarthat. Nekem fénykoromban hajnalig tartottak az ágycsaták - persze nem mindenkivel.
2016. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kissé túlzás ez és szerintem ezzel akart imponálni neked hogy milyen nagy a tartóssága...
2016. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja, persze. Az átlagos aktus kb. 5 és fél perc plusz elő/utójáték. Nem értem miért akarna bárki órákig reszelni, ha percek alatt többször el lehet juttatni a csúcsra a lányt. Nincs más dolgotok? Uncsi
2016. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a fiú 1 hős,kár hogy száj!!!Az első alkalommal nem lesz ez neki másfél órás nyugi,lehet jó ha fél órás lesz,vagy fel sem áll az izgalomtól,ha tényleg beléd van habarodva.Minél jobban izgúl annál többet érsz neki,minél kevésbé annál kevesebbet.Te is ezt érzed,ő miért működne másként? Annak ha véletlen tényleg így lenne örülj mert valószínűleg jó alaposan meg leszel.....Lehet pszihés oka,lehet a gumi az oka,lehet az izgalom,és még sok mindent fel lehetne sorolni.
2016. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gumival nem is megy neki, ez a másik gond...!
2016. ápr. 6. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
hát szerintem igenis a legcsodásabb élmény, ha estétől hajnalig százszor megszakítva, lassan összebújva, csak egymást falva, máskor megvadulva, aztán pózt váltva, az ágyban, a konyhában, az ablakban, órákon át. A végén, ha még el bírsz menni, akkor a vakolatot lelövöd a falról, és olyan ájulásközeli élményed lesz, mint sehogy másképp! 5 percért kár is belekezdeni, az egész estés, szuper szélesvásznú szeretkezés az igazi! Lehet ezért nem voltam/vagyok képes elhízni? hmmm :D
2016. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
másfél óra amúgy teljesen hihető én is simán bírom addig és hidd el élvezni fogod jobb mintha 1 perc alatt elélvezne :D
2016. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 dolog: vagy korul van metelve es ezert erzeketlen a makkja, vagy tul sokat verte otthon amig masok a baratnokkel es lanyokkal voltak szorakozni mint egy fuggo, talan az is...


a magyarazat mindenkeppen az h erzeketlen a penisze... ez azert nala is fugghet attol h eppen melyik lannyal passzol jobban ossze odalent... lehet h valakivel el sem elvez, valakivel meg fel ora ....


az h gumiban nem tud szexelni rohejes... tipikus bena.... aki eloszor akkor huzott gumit amikor odakerult... normalis sracok otthon gumival is gyakoroljak a dolgot maguknak es nincs ilyen gond...

2016. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej lehet: ne csináljuk gumival mert az nekem nem megy de ha megis csináljuk gumi nélkül akkor minimum másfél óráig tolni fogjuk. És ez csak az aktus. Az előjáték plusz félóra.
2016. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!