Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Melyik izom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Melyik izom változat jön be nektek egy pasin?

Figyelt kérdés

1. Férfias,kidolgozott,domború mellizmok+lapos has(nagyon halványan látszik pár kocka)


2.

Nem igazán kidolgozott mellizom+kockahas(de az az igazi kockahas,nem az ami a 30 kg-s fiukáknak szokott)


Nem akarok senkinek a választásába beleszólni vagy ilyesmi,én természetesen mindenre edzek de a mellizmok teljes kidolgozását helyezem inkább előtérbe mint a kockahasét. Mikor egy férfinek kidolgozott mellizmai vannak az valahogy tiszteletet parancsoló és férfias. Meg ilyesmi.


Korotokat is irjátok legyetek szívesek.



2016. ápr. 6. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1. Teljesen egyetértek veled. :)

20/L

2016. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. bár most két végletet képzeltem el, és egyik sem tetszik. A szálkás/normál testalkat típusok jönnek be. Az "ideál": [link]

És ami még szexi: IZMOS HÁT/váll

Lehet, hogy nem sokat segített a véleményem, bocsi 22L

2016. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szép széles váll,feszes mell és karizom,-(lapos has a legfontosabb dudorok /kockák/nélkül).- és olvasson sokat:) Egyébként a női testben is ez a felépítés a szép. 40/N
2016. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első :)
2016. ápr. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Mindig megdöbbenek a Női ízlés változatosságán! :)

Egy emberi testalkatban a szépséget az arányosság és a szimmetria jelenti, bár van aki ennek pont az ellentétére bukik.

Férfi testben FRANK ZANE az etalon, szerintem rá kevés Nő mondana nemet.

[link]

2016. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, szerintem nagyon el vagy tévedve. Ez nekem már sok. Kinézetre sem tetszik, de az sem, hogy ennyi törődik csak az izmaival. Szerintem ez már csak a lányok egy kisebb részének tetszik. 21L
2016. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez borzalmasan néz ki. Természetellenes, túl sok. Undorító. És úgy van, ahogy az utolsó mondja: zavar, hogy ennyit törődik az izmaival.
2016. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem nagy darab, még 90kg sincs, ráadásul atlétából lett testépítő és még ma is elképesztő formában van. Ennyi erővel soha ne próbálkozzatok be semmilyen élsportolónál ,mert az is jár edzeni, még az is lehet hogy sokkal többet mint gondolnád!!! Egy magára valamit adó Nő legalább heti 2 alkalommal elmegy valamit mozogni, futni, biciklizni, zumba,aerobik, ennyi ráfordítással is lehet rendes felső testet építeni, igaz néhány évbe beletelik, de nem is roskad össze ha leáll a kiegészítőkkel. Ha egy pasi felső testet annyi különböztet meg egy lányétól, hogy kisebbek a mellei, akkor ott valami nagyon nincs rendben, egy ilyen 60kg srácot régen a katonaság alatt ott szívatták ahol csak lehetett, aztán a végére már megemberesedett.
2016. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak összehasonlításképpen.....

A 2 válaszoló által belinkelt képen egy 174cm fiú látható, 155lbs vagyis 70kg (egy ilyen magas Nő 60-65kg)

A túl soknak titulált testépítő 175cm 192lbs vagyis 87kg.

2016. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nekem még mindig túl izmos. Egy olyan pasi, aki nem kifejezetten az izmokra gyúr, soha nem lesz ilyen. Ez természetellenes kinézet. Pl neked kellene olyan nő, aki pont úgy néz ki, mint egy Barbie baba?

Nekem valami ilyesmi az ideálom: [link]

Ez egy nagyon szép test, izmos, de túlzásoktól mentes.

2016. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!