Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm elég Sub és szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elég Sub és szereti ha uralkodnak felette az ágyban. Valami extrémebb ötlet?

Figyelt kérdés

Sok mindent kipróbáltunk már és habár kicsit tagadja, de eléggé élvezi azokat a szituációkat amikor ki van szolgáltatva és ő nem tehet ellene semmit. Én is élvezek rajta játszadozni, szóval ez nagyon is jó, de szeretek mindig új ötleteket bevonni, új dolgokat kipróbálni, erre érdekelne tőletek néhány újdonság.

Szex terén nem vagyunk szégyellősek, sok-sok-sok mindent kipróbáltunk (kikötözés, szerepjáték, idegen helyek, sok-sok féle szexjáték, mások előtt stb), szóval tényleg valami ötletes, kreatív dolog érdekelne amit ti csinálnátok egy lánnyal aki hatalmasakat tud élvezni ha valaki dominálja az ágyban.


Eresszétek tágra a fantáziátokat, megy a zöld pacsi minden perverz dologért:)

Lányok ötleteire is nagyon nyitott vagyok!



2016. ápr. 7. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
DDLG
2016. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

kikötözés egy dolog. de meg is kötözöd? pl a derekához a kezét, hogy ne tudjon mozdulni, és mégis eléggé tág határok vannak közben könnyű elhelyezésére. szexjátékszerek bevonása, akár nyilvános helyen, pl egy távirányítós tojásvibri :-)

úgy séta, hogy rövid szoknyában van, és nincs alatta bugyi.... (plusz még rezeghet is benne az előbb említett)

2016. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

DDLG, wow, talán az már nekem is sok :)


Kikötözési cuccnál amit próbáltunk az bilincs volt, szembekötés, és egy másik egy ilyen ágyhoz kötöző szett, aminél tényleg még a lábát sem tudta összeszorítani. Az utóbbi nem annyira jött be, de rájöttem, hogy talán nem voltam elég "kemény", túl lájtosra vettem, nehogy fájdalmat okozzak, mert nem tud védekezni, de már tervezzük a következőt és akkor máshogy próbálom.

A tojásvibriről sajnos rossz kritikákat olvastam.

Köszi a választ amúgy!

2016. ápr. 7. 10:03
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

????


Most komolyan, ezeket nem inkább vele kellene megbeszélned? :D

2016. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvos-páciens szerepjáték. A határokat tisztázzátok!
2016. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a tojásról én csak jót tudok írni. mármint a hatásáról.

ami rossz: a vezetékesnél, sajnos a vezeték vastagságától sok minden függ, mert könnyen megtörik és már se működik... illetve a távirányítósokban nagyon könnyen merül a gombelem... ez utóbbit kiküszöbölendő már csinálnak usb-vel, vagy másként tölthető akkusokat, de még mivel nagyon új termék, q drága...

2016. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mr Pofon:

általában ez szokott lenni, de ő szereti a passzív szerepet, ahol én kitalálok valamit, ezt neki felvezetem és ő általában benne van. Jobban is szereti a meglepetés dolgokat.


miértis?:

Most esett le, hogy olyan olcsóbb tojás vibrátorunk már van, de nem szeretjük, én a Lelo vezeték nélkülire gondoltam hirtelen, de ahogy mondtad elég drága. Van nekünk 2-3 komolyabb játékszerünk, ami szintén drága, de szeretjük őket és beváltak nekünk, de ezekről is sok kritikát olvastunk és így belőttük kb, hogy kinek a megjegyzése áll közel hozzánk és olyanoknál olvastunk rosszat. De azért szívesen kipróbálnánk.


Komolyan, fantáziát teljesen szabadon engedve, van egy csaj aki mindent megtesz amit kérsz tőle, sőt akkor indul be amikor kicsit uralkodsz rajta, bármilyen kellék van amit csak el tudsz képzelni, tudod, hogy ha dominálod akkor garantált 5-6 orgazmusa lesz, mit csinálnál vele?

2016. ápr. 7. 11:55
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Pofozd fel túrás közben. És ne egyeztesd előre, hagyd hogy a pofon a meglepetés és sokk erejével hasson.
2016. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Fingj az arcába! Az totál lealacsonyító és kiszámíthatatlan is egyben..
2016. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Pulykáztasd meg :)
2016. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!