Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet prostival elveszíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet prostival elveszíteni, ha 22 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából szinte sosem próbálkoztam nőknél, mert félek a csalódástól. Meg úgy vagyok vele, ha lenne esélyem a nőknél már megkörnyékezett volna legalább egy... A helyes pasik után futnak a nők. Tipikus lúzer vagyok ez van, de legalább ne szüzen haljak meg...

2016. márc. 10. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos neked az első, nem szégyenkezel utána, nem lesz rossz emlék/élmény vagy ciki akkor csak tessék.
2016. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Olyan mind 1 már ki az első, ha sosem lesz barátnőm. Nem erről álmodtam én sem, de ez jutott.
2016. márc. 10. 16:04
 3/23 anonim ***** válasza:
Miből tudod, hogy nem lesz soha barátnőd?
2016. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem jó ötlet szerintem. Meg fogod bánni.
2016. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz nagyobb bátorság kell, mint egy átlag csajhoz, ugyse mered?
2016. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Látod, #5 megmondta mi kell a nőknek. Ha megkéred lehet segít is rajtad :D
2016. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

én prostival veszítettem el 19 évesen.

Utána volt szégyenérzetem, de így utólag olyan jelentéktelen dolognak tartom, és néha eszembe is jut az alkalom, és már nicns rossz érzésem ezzel kapcsolatban.


Persze biztos az az ideális, hogy fülig szerelmesen veszíted el, de ez nem mindenkinek jön össze.

2016. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Én mostanában veszítettem el. Szerintem semmilyen jelentőséget nem éri meg ennek tulajdonítanod. Tényleg csak az egódról szól. Gumiban szinte semmit sem éreztem. Jó volt nem mondom, de azért ha választhatsz egy szopás és egy szex között gumiban, akkor inkább a szopást ajánlom.

Szerintem mivel az első úgyse lesz túl hosszú nem ér meg annyit amennyit kérnek érte. Ja és a lelkednek ez sem fog jót tenni. Szóval semmivel sem leszel előrébb.

És azt ne várd h az utcán odamenjen hozzád egy csaj h de helyes vagy, nincs kedved ismerkedni?

Inkább tényleg járj vmerre ki barátokkal és próbálkozz részeg csajoknál :D:D

2016. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%

Leírom a lényeget:

1.Gyúrjál heti 2-4 alkalommal. Főleg felsőtestre.

2. Fussál, hogyha verekedni kell ne fulladj ki.

3. Menj bokszolni, verjed a bokszzsákot otthon.

4. Válassz egy jó hajat, ami a fejedhez illik.

5. Járj olyan pólóba ami rád feszül.

6. Szerezz BMW/MERCI/PIROS LADA típusú kocsit.

7. Ha akarsz tetováltass egy rajos feliratot vagy valamit.

8. Menjél diszkóba, jelentkezz kidobónak, mint Vin Diesel.

Így kajakra lesz nőd.

2016. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

Bírom az ilyen "férfiakat". Életében nem szólt még nőhöz és azt várja, hogy majd csak úgy az ágyába ugranak. Meg ez a bezzeg a jó pasik... baromság. Lehet valaki akármennyire jó pasi, ha nem tud egy értelmes szót kinyögni, nem lesz barátnője.

De ugye ha nem próbálkozol akkor neked biztosan csak a ku_vák maradnak.

Amúgy ilyen mentalitással nem hiszem, hogy sokáig húzod még.

2016. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!