Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Kidobtam" az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kidobtam" az egyéjszakás kaland miatt, szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok egy egyetemre, ott ismertem meg egy 19 éves lányt, ő nappalis és teljesen más szakra meg karra jár. Mondta, hogy 1 barátja volt eddig, értelmes, aranyos stb. gondoltam micsoda főnyeremény.. Elkezdtünk randizgatni, alakulni, már smároltunk is és amikor előjöttek a pikánsabb témák mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja az egyik fiúismerősével, amikor szingli volt. Másnap írtam neki facen, hogy hagyjuk a következő találkát, mert nem érzem magam készen egy kapcsolatra. Persze rájött, hogy az egyéjszakás miatt mondtam le róla.

A probléma ott kezdődik, hogy teljesen belém zúgott a lány, sírva jött a munkahelyem elé, hogy miért vagyok ilyen, miért érdekel a múlt, írogat meg hív facen, de nekem így már nem kell, már nem tud a szemembe értékes lenni, nem tudok barátnő alkatként tekinteni rá többé.

Tumblr blogját is néztem, tiszta depis dolgokat oszt meg, de nem hiszem, hogy öngyilkos lenne. Szerintetek szemét voltam? 20F



2016. ápr. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy találsz egy olyan aranyos lányt, akinek csak egy komoly kapcsolata volt csak. Elveszed feleségül és később mondja el, vagy tudod meg, hogy volt még 10 egyéjszakás kapcsolata. Csak nem tartotta fontosnak, hogy közölje veled.
2016. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes. Ha egy csajnak könyvtárnyi elvárása van az természetes. Ha egy srácnak akár csak egy akkor a jó édes anyját.

Kérdező szíved joga eldönteni, hogy milyen társat választasz magadnak. Ha neked az egyéjszakás nem fér bele, akkor nem fér bele. Kész. Nehogy már magyarázkodni kelljen a sok recska gépnek, akik itt élik mi a nyomorukat.

2016. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
62%

Nehéz az embereknek megérteni, hogy a jelen vonzó személyisége sokszor a múlt árnyaival való küzdelemben lett olyan kecsegtető.


Ez olyan, mint pl.: egy autóvezetés. Akkor leszel jó autóvezető, ha gyakorolsz, de azért büntetni valakit, mert mondjuk egy évvel ezelőtt ügyetlenebb vezető volt, mint a jelenben, hát érezhető, hogy nincs rendben.


Természetesen ez is egy folyamat. Lehet Neked el kell dobnod magadtól még vagy 3-4 ilyen lányt, amíg megtanulod a leckét, hogy a jelen a múltból lesz. Sőt az is lehet, hogy téged fog eldobni 3-4 lány, amíg meg nem tanulják az ő leckéjüket.

Mindenkinek fel van adva a lecke! Az egyik leckéd jelenleg vélhetőn ez.

2016. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
32%

Azt se Higgye már el senki, hogy csak egy darab egyéjszakás volt. Az ilyen ártatlannak tűnő jó kislányok a legnagyobb rib***cok. 19 évesen pedig viselje már el a visszautasítást és ne bőgjön.


Mellesleg utolsó. Érdekes módon föleg a csajok pattintják le a tapasztalatlan srácokat esélyt sem adva nekik.

2016. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
58%
Ez a "ne háborgassuk a múltat", amit kb. minden 2. ember leír ide, szerintem nagyon nagy közhely. A múltbéli cselekedeteink a mi személyiségünknek a hozadéka, azok vagyunk mi. A személyiség alapvetően 6-10 éves korig kialakul, utána már csak minimális változás lehet, attól a pár százaléktól eltekintve, aki tényleg megváltozott. Valószínű neki se ez volt az utolsó részeges kefélése.
2016. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
26%

Azért nem jössz össze a lánnyal mert volt egy szexkapcsolata? Mindenkinek vannak hibái vagy éppen rosszul tett lépései. Biztos neked is van.

Ha így álsz hozzá minden nőhöz akkor sajnos fel kell nyitnom a szemed: Nincs tökéletes nő. Ugyanígy tökéletes férfi sincs

2016. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
20%
Ha emiatt már nem tudsz rá úgy tekinteni mint lehetséges barátnő akkor nem tudsz. Neked ez már túlmegy a határaidon és érthető. Biztos akad még rendes lány valahol. Felesleges lenne úgy erőltetni a dolgot ,hogy ezt tutira nem tudod elfogadni benne.
2016. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
18%

Sokan leszólnak téged és lengetik az elfogadás, tolerancia zászlaját, miközben pont téged nem fogadnak el.

Ez is egy típus, amit te képviselsz, és a te határaidon kívül esik a lány. Ez van.

Ez nem szemétség, miért kéne magadra erőltetni olyat, ami opcionális, kapcsolatodhoz igen is jogod van megválasztani, hogy kit akarsz, kivel akarsz együtt építeni, ebbe beleszólása senkinek sincsen, nem a középkorban élünk, amikor még a szülők döntötték el kit vesz el az ember.

2016. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
60%
Nem voltal szemet, legalább több esélye van talalni normális srácot .
2016. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi számodra a normális, definiáld már be kedves előző.

Azért nem normális, mert van egy feltétele a lányok felé, ha párkapcsolatra kerül a sor?

Én ismerek egy olyan lányt, aki 160 centi körül van, és csak 190+ magas pasikkal jön össze. Ez mennyivel jobb? Érdekes az ilyeneket senki se szólja meg ilyen intenzíven, ha valami külsőség a feltétel, ami alapján válogatja a barátait. Ezekről meg nem is tehetnek az emberek, hogy milyen magasnak születtek, ami a kérdező szemét böki az viszont nem veleszületett dolog, hanem a lány csinálta...

2016. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!