Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél hogy van ez az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél hogy van ez az orgazmus dolog?

Figyelt kérdés

A férfiaknál az első orgazmusig sok esetben rövid az út. És kell egy kis pihenő mire újra "hadba állhat" a lompos.

És a második orgazmusig már több ideig lehet csinálni...és így tovább.

A nőknél hogy van ez? Kell egy kis pihenő az orgazmus után vagy egyből készek egy újabbra?

És az orgazmus rendszerük olyan mint nekünk férfiaknak? Mármint hogy az első orgazmushoz nem kell sok idő,és ez az idő az orgazmusok számának növekedésével egyre jobban meghosszabbodik?

A megfogalmazásért elnézést,nem tudtam jobban.



2016. ápr. 7. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők sem egyformák ahogy a férfiak sem :)


Vannak nők akik csak egy orgazmusra képesek,,vannak akik többre akár sorozat orgazmusra is.Egy aktuson belül :))

2016. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm már kb 20 mp után élvez egyet de folytatom megállás nélkül és a másodiknál már én is vele, általában.
2016. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan szoktam élvezni amìg a pasim d.g . Sokszor megyek el.
2016. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Multiorgazmusom van mindig. Egyfolytában tudok élvezni.
2016. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én sok éven keresztül voltam sorozatélvező, aztán jött egy srác, aki megmutatta, hogy egész addig nem is mentem el (: szerintem sokan nincsenek még tisztában magukkal, én ma is ugyanúgy élvezem, mint azelőtt, de már tudom, hogy az igazi orgazmusból képtelen az ember lánya sorozatot csinálni. Egyszerűen belehalna! :D
2016. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az elsőhöz kell egy kis idő. de akkor nagyot élvezek. utána az egész alatt szinte élvezek :D nő vagyok.
2016. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!