Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számítsak rá, hogy erre készül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítsak rá, hogy erre készül?

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt. Én még szűz vagyok, ő már nem, de petting az rendszeresen van köztünk. Ma megkérdezte, hogy jövő hétvégén ráérek-e, mert övé lesz a ház és ott alhatnék. Aztán ahogy beszélgettünk folyamatosan voltak olyan megszólalásai, hogy szexet tervez aznapra. Pl. hogy legalább senki nem hall majd minket, így különlegesebb lesz, hétfőn már nagylány leszek meg ilyesmik... Nem beszéltünk még konkrétan arról, hogy lefekszünk egymással. És bár vágyom magára az érzésre, rettegek a fájdalomtól, nem akarok bénázni, és még attól is tartok hogy előfordulhat, hogy minden elővigyázatosság ellenére beüt a baba-para. Szóval szerintetek lelkiekben készüljek arra, hogy lehet, hogy megtörténik? Vagy csak félreértettem és túlkombinálom? Segítsetek pls!!

18L 21F



2016. ápr. 7. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ááááá, dehogy készül arra! A félreérthetetlen célzásai is bizonyára véletlenek! Készíts be egy üveg Jägert fájdalomcsillapítónak! :D
2016. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nagylány leszel, az már nem csak célozgatás hanem konkrétan kimondta, úgyhogy vagy készülj rá vagy szólj neki, hogy még nem állsz készen. És a második esetben mindneképp magyarázd is el neki miért.
2016. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értetted félre. Te tudod mit érzel. Ha készen vagy rá szexeljetek, ha nem kérdd meg, várjon még egy kicsit. F
2016. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*kérd
2016. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szexelni fogtok. Ne parázz, úgy nem fogod élvezni!
2016. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

ne aggódj ennyire nem lesz baj:)

elsőre én most azt mondom, próbálj vele erről kicsit beszélni, finoman megmondani, hogy óvatosan, mert neked ez idegen terep:)

aztán elvesztéshez, én a lovagló pózt ajánlanám neked:) itt szépen a te tempódban te tudsz beleülni:) és úgy ahogy szeretnél, a pasid csak a derekad irányítja és aztán lehet tovább;)

nem hinném hogy itt lehet bénázni;) szimplán engedd hogy vezessen, mint kb a táncban:D esetleg előtte "szakmai célzattal ajánlott felnőtt tartalmak megtekintése":)

Egyáltalán nem biztos hogy annyira fájni fog:) van aki ha átszakad a hártya még vérezni sem vérez;)

fontos hogy jól felizgasson kellően nedves légy és tág:)

a baba-paránál semmi mást nem kell tenned mint le ellenőrized te is a gumit, majd akár segítesz felhúzni, hogy helyesen legyen fenn, ennyi után nem kell ezen aggódni:)

nem kell ezen jobban gondolkozni;) kicsit túl izgulod:) de én mondjuk per pillanat ezt azért itt értékelem, jó látni hogy ennyire komolyan veszed több szemszögből is megítélve:)

sok szerencsét, ha van kérdésed, jöhet privátban:) hajrá;)

2016. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ennyire túlizgulni?:D

Ne görcsölj ennyire, mert akkor tényleg nem lesz jó. Ha nem állsz készen, akkor ezt beszéld meg vele. A baba para miatt se aggódj, helyesen rakjátok fel az óvszert ésakkor szinte biztos lesz, hogy semmi baj nem lehet. Utána szépen megnézed, hogy nem szakadt ki az óvszer és egyből megnyugszol :)

Ne parázz ennyire,csak élvezd! :)

2016. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!