Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az asszony készül teherbe...

Ha az asszony készül teherbe esni, ne is számítsak rá, hogy lovagló pozícióban fogunk szeretkezni, ugye?

Figyelt kérdés
;)
2008. márc. 6. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
ne nagyon. Inkább hátulrol. Es utánna gyertyaállásba fel. és feküdj legalább egy orát
2008. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sokat olvastam arról, mi a legalkalmasabb pozíció a teherbeeséshez. Nem mintha direkt kerestem volna, de minden orvosi könyv felhívja a figyelmet a tévhitre, miszerint létezik tökéletes pozitúra, de nem !!!!!! Az ondócskák, mindik fölfelé úsznak ha fejen állsz, ha ugrálsz akkor is. Hátrahajló méhem van és nem tartozom a fiatal kismamák köz. Ennek ellenére, minden különösebb faxni nélkül azonnal teherbeestem, most vagyok a hetedik hét elején. Szóval legyen ahogy jólesik!!!! Az fontos!!!
2008. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Kedves elöttem szóló én sem vagyok fiatal és a méhem hátrahajló de a második baba nem akar össze jönni,segitenél nekem van valami trükköd ?Irnál privit?
2008. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Úgy rühellem ezeket a biztos pozíció meg fejenállás dolgokat!!!!!!Mindenki akkora feneket kerít az egésznek,hogy nagyon.Talán ha feleannyi ideig szedné egy nő a fogamzásgátlót,és ahol tudja,megpróbálná csökkenteni a szervezetét ért jónak semmiképp sem mondható dolgokat,nem lenne ennyi baj.

Nem is gondoltam soha arra hogy szex után egyből tornamutatványokat mutassak be.Esetleg hogy létezne olyan póz,amiben nem lehet teherbe esni...igenis mindben lehet!Vagy azon görcsöljek,hogy mikor van ovuláció...az meg pláne nem,hogy ha előtte szexelek kislány utána meg kisfiú,és ez mennyire biztos.Persze, lehet mondani,könnyen vagyok,mert szinte csak rámnézett a férjem és babás lettem.Elmondom,hogy mi volt a mi titkunk:1,baromira szeretjük egyást.Enélkül nem megy.2,Akkor és úgy szexeltünk,amikor és ahogy kívántuk egymást,és nem akkor amikor a naptár vagy egy hülye teszt(amiről egyébként mindenki panaszkodik,hogy össze vissza mutogat mindent) előírta.

Ennyi,nem egy nagy titok.A gyermek úgyis akkor jön,amikor ő akar.

2008. márc. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elöttem szólóval. a baba akkor jön amikor akar, mindegy milyen pózban csináljátok :)

mi ég csak terveztük /gondolatilag/ezért számoltunk is, megszakitás is volt, a baba mégis jött, mert jönni akart :)

egy boldog 19hetes kismama

2008. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan drága vagy ezzel a kérdéssel. Mi akármilyen pózban próbálkozunk, eddig nem sikerült. De nem fogom feladni egyiket sem, mivel mindegyikkel teherbe lehet esni. Sőt szerintem a lovaglópozícióval tudod a legfentebbre juttatni a kis jószágokat. Az meg hogy utánna tornázzak!!!. A férjem hülyére röhögné magát. A lényeg szerelem, szex, gyengédség, és meglessz a várt eredmény.
2008. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem hátrahajló méhem van és azt mondják a lóvagló pozició a legjobb aztán max. 1 óra fekvés lábak fel..

De sajnos még nem sikerült se így se úgy....

Pedig már egy jó ideje probálkozunk.Szerintem azért tarsd szem elött,hogy mind kettötöknek jó legyen és ilyenkor nem szabad a gyerekre hanem csak magatokra gondolj/jatok...

2008. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg abban a pózban szexeljetek, amelyik jól esik, csak mielőtt elélvezel, váltsatok olyanra, ami elésegíti a megtermékenyülést.
2011. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!