Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha leendő feleséged azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leendő feleséged azt mondaná hogy 9 férfival volt szexuális kapcsolata előtted, mit szólnál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mi a baj?

Nem mondom, hogy kevés vagy sok, de kinek mi...

24/L

2016. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem majdnem a 4x-ese volt.

És? Nem volt rám írva. Nyilván mikor a jelenlegi párommal szóba került, nem tagadtam le 1 db-ot sem. De nem ezen múlt/múlik a kapcsolatunk.

Akinek ez határozza meg az életét... Ott szerintem gond van.

2016. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Akinek az egyik péniszről való átülés a másikra az élet (vagy volt, ez teljesen mindegy!) azzal van gond.
2016. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Semmi kivetnivaló nincs benne. Attól, hogy szeret szexelni, még nem ribbancc. Ez nem olyan rettenet sok. Miért neked mennyi volt?
2016. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Ez a kis önbizalmú, komplexusos pasikat zavarja csak. Ez esetben pedig a pasi hozza rendbe a saját problémáját, ne a nőt szégyenítse meg.
2016. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi jogod ítélkezni a párod múltja felett.Ha nem tetszik,keress mást...nem az határozza meg valaki jellemét,hogy hány emberrel feküdt le.32 évesen 9,húha...és mivan ha hazudott és 20 pasival volt már?Akkor már kevésbé szereted?Tiszta dedó ez a felfogás...ne kezeljük már úgy a szexet,mintha valami iszonyat tabu dolog lenne,nem a középkorban vagyunk.
2016. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Minek kellene elmondani?
2016. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyszerre? :D Egyébként nem érdekelne, nem is kérdeznék rá ilyesmire, mert semmi közöm hozzá.
2016. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!