Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért ahhoz már nagy lúzernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ahhoz már nagy lúzernek kell lenni, hogy valaki a mai világban ne tudjon megdugni egy nőt nem?

Figyelt kérdés
Egy olyan világban ahol 1. randi után már megy a szex, és szinte az egyéjszakás kalandok már gyakoribbak mint a rendes kapcsolatok... Persze a nők próbálják elhitetni, hogy ők kapcsolatot akarnak, de szerintem ez nagyon nem igaz. Ugyanolyanok mint a férfiak manapság.

2016. ápr. 11. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem beleszőtted a választ a kérdésedbe.
2016. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem a nők külsőre sokkal jobban válogatnak, ha egyéjszakásról van szó.
2016. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha neked lúzerség kérdése, meg ennyire leáltalánositasz, remélem az vagy! :/

N

2016. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Na igen.. kezdjük azzal, en is ugy szoktam hozzáállni minden férfihoz hogy kapcsolatot keresek nem egy-ket éjszakás dolgot, de van akivel a szexen kívül másra nem tudnék tervezni, addig is jol érezzük magunkat, volt egy jo esténk aztan ennyi.

Szóval egy kis magabiztossággal szerintem bárki megdughat egy nőt. 24eves vagyok, nem kislány :)

2016. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

A 4-es egy ribi!


De a kérdéshez: akkor miért sír itt egy csomó gyökér hogy "nem kell a lányoknak"?

2016. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Amíg megdugandó tárgynak tekinted a nőket, nemigen fog menni.
2016. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Az eletben szamtalan mas teruleten is lehet ervenyesulni, nem csak a megdugott nok szamaban.

Van aki jokepu es kb azt dug meg amit akar, de az eletben meg egy nulla, nem tud elerni semmit, mert teljesen hulye szegeny. Persze forditva is van, aki jol keres, sikeres, csak epp a nokkel nincs szerencseje, mert csunya szegeny.

2016. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így igaz, nagyon nagy lúzerség kell ehhez. :)
2016. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. 27 éves vagyok és vannak kb velem egykorú (plusz-mínusz egy-két év) barátaim, haverjaim.


Anélkül hogy megmondanák ezt magukról, kb fél óra beszélgetés után tudhatod hogy melyikük szűz, melyikük nem. És igen, viselkedés alapján ők a leglúzerebbek.

2016. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lúzer, akinek még nem volt (szexuális) kapcsolata, hanem az, aki nem tesz ennek érdekében, hanem csak sír és irigykedik.
2016. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!