Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig lehet húzni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet húzni egy szűz párkapcsolatban szex nélkül?

Figyelt kérdés
mennyi idő után reális, hogy emiatt szakítson egy fiú egy lánnyal? (nincs szüzességi fogadalom)

2016. ápr. 12. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Addig amíg a szűz fél fel nem készül rá. Ez mindenkinél más. Lehet 20 éves koráig nem is lesz kész rá, lehet már 13 évesen szexelne. Függ a kortól, a múltjától, a párjától, mindentől.
2016. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor van realitása a szakításnak, ha az egyik már akarja, a másik fél meg nem.
2016. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
nincs ilyen hogy realis
2016. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Mindig ilyen semmitmondó válaszokat látni a legtöbb kérdésre. Szerintem ha adott egy átlagos tinipár akkor 2-4hónap után érdemes odaadnia a lánynak a szüzességét.
2016. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Engem megütne a guta, ha mondjuk fél évig csak kerülgetném a sunáját mert még nem áll készen én pedig egy megértő romantikus srác vagyok, aztán valaki gyorsan megdugná mert a srác határozott és rámenős. Minden elvesztegetett nap növeli a kockázatot és ezzel azt hogy egyik reggel egy lúzer néz vissza a tükörből.
2016. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Felnőtt emberek egy hónapon belül lefekszenek egymással. Elég betegnek kell lenni ahhoz hogy ennél tovább húzza valaki a dolgot.
2016. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!