Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elektromos nyakörv, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elektromos nyakörv, mint szexuális (bdsm) játékszer? Mit gondoltok, túl durva?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (sub) elég sok mindent kipróbáltunk már a témában, jól tűri (és igényli...) a fájdalmat, és szinte nonstop nyaggat h lepjem meg újabb dolgokkal.

Van ennek valami veszélye? Gondolom ha a kisebb testű kutyákra ráadják, az embernél is ok, meg aztán pár kutyamániás ismerősöm mondja, hogy kipróbálta magán (és állítólag elég durva).

Az tetszik benne hogy nagyon jól lehetne fegyelmezésre használni (amire most leginkább vágyik a barátnőm)...


2016. ápr. 12. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból veszélyes.Mert ha van bármilyen keringési problémája.Amiről per pillanat nem tud. Akkor abból egy szívmegállás is lehet.

Nézz utána annak,hogy mit jelent az hogy aritmia

2016. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tedd a combjára először, és ha ott elviseli, gondolkodhattok a nyakán is.
2016. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan öveket is kapni, amik akkor ráznak meg, ha nem mozogsz (motiváció pl. futáshoz). Az is érdekes lehet, hogy szex közben lovagol téged a csaj, hogy egy ilyen öv van rajta, és ha megáll, vagy nem csinálja elég intenzíven, akkor megrázza. De figyeljetek oda nagyon az egészségügyi kockázatokra!


Tudni kell, hogy ezek az övek csak ott fejtik ki a hatásukat, ahol hozzáér a bőrhöz, tehát téged nem fog megrázni.


18/L

2016. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_Pmfr5CGDKY&nohtml5=False

2 percnél mutatja be, hogy működik.

2016. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elektromos nyakörv nekünk is eszünkbe jutott, de még nem próbáltuk. Remélem nem vár már soká és be tudok számolni. Elektromos sokkolót szoktunk használni.

Ez a mozgásra működő nyakörv nagyon izglmasan hangzik. Nem csak szex közben. Itt egy videó Lady Jennytől: [link]

Nagyon izgatna egy ilyen tréning elektromos nyakörvben, ami működésbe lép, ha nem mozgok elég intenzíven.

2016. ápr. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
végül beruháztam egyre.. a barátnőm még nem tudja, milyen meglepetés vár rá... egyelőre még csak magamon próbáltam ki, legerősebb fokozaton elég durva...
2016. máj. 2. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hallottam még ilyenről, de szerintem remek ötlet. :)


És hogyan működik egyébként? :D

Te szabályozod távirányítóval? Esetleg be lehet állítani, mint egy ébresztőórát, hogy bizonyos időpontokban magától figyelmeztessen, akkor is, ha te nem vagy ott?

Illetve tartozik hozzá valami zár vagy lakat, hogy ne tudja magától levenni?

2016. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy videó egy TASER tesztről: https://www.youtube.com/watch?v=nSW6JKI_q0E

A csaj láthatóan élvezi és igen csinos is. Én bilincset is tettem volna rá.

2016. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ebből olyan is ami emberre van tervezve?
2016. okt. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: biztosan van ilyen. Én olyat láttam egyszer, ami kimondottan férfiak számára volt tervezve, de nem nyakörv, hanem a péniszre kellett húzni. És a tetejére jött még egy erényöv, vagy talán abba volt építve az egész, már nem emlékszem. Mindenesetre a lényeg, hogy az erényöv miatt nem fért hozzá az alatta lévő érzékelőkhöz, és levenni sem tudta magáról. Miközben távirányítóval lehetett kisebb áramütéseket vezetni a pénisz teljes hosszába a makk alatti részen, ahol az érzékelők csatlakoztak hozzá. De úgy is be lehetett állítani, hogy magától rendszeres időközönként, például óránként figyelmeztesse a viselőjét egy-egy ütéssel, akkor is, ha távol van. Mindenesetre elég komolynak tűnt a dolog ahhoz, hogy biztonságosnak nézzen ki. A leírás is borzasztó hosszú volt, és kitértek benne mindenre, az orvosi minősítésre meg hatásokra is, az ára pedig bőven több százezer forint körül mozgott. Szóval ha ilyen létezik, amit a péniszre lehet helyezni, akkor nyakörvben is tuti létezik olyan, ami orvosilag ellenőrzött.
2016. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!