Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Futókalandnál zavarna titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futókalandnál zavarna titeket ha a férfi nem szeretné ha szájjal csinálnátok? (lent. )

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire akadnátok fent azon, ha mondjuk megállítanak titeket a férfi mikor "haladtok lefelé" és közölné h nem rajong a dologért inkább ő csinálná nektek (vagy ha meg volt akkor jöhet a szex) ? Kiábrándító lenne, szokatlan?


Kort is írhattok. Köszi!



2016. ápr. 13. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem zavarna

sőt párkapcsolatban sem zavar


a szexben nincsenek "kötelező" elemek

az van amit mind a ketten szeretnétek és élveztek

2016. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Futó kalandnal nem érdekes, ugy sem látod utána.

Párkapcsolatban, zavarna. Volt ilyen párom, nem is működött a szexuális életünk.

2016. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az jobban zavarna, ha ő nem csinálná, mivel máshogy nem tudok elmenni.

De mivel kapcsolatban vagyok, így ilyenek nem jàtszanak.

2016. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krisztike 95 ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító egy csepet sem.
2016. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert manapság annyira alapnak tűnik. Na meg én imádom csinálni ha barátnőm van, mindennap nap neki... csak éppen viszonzásra nem vágyok.. illetve ha vágyok is az inkább maga a szex... orált kapni nem szeretem. Vagy azért mert érzékeny kicsit a makkom vagy nem tudom, nem vagyok érte oda ez a lényeg és most hogy szingli vagyok és szóba jöhetne mondjuk esetleg valami futókaland mondjuk egy szombat este, belegondoltam, hogy mi van ha kiábrándul a csaj, mikor odaszólok h bocsi, de ezt a részt lépjük át... :)


egyébként 25/f

2016. ápr. 13. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura,,,én így nem is mennék bele,a jó szex adok kapok :)
2016. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom az orált, egyszerűen rossz érzés, nekem nem jön be ha cumizik a csaj.
2016. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enzem zavarna! Nagyon szerettem szájjal kielégíteni a pasikat, szóval zavarna ha nem engedné
2016. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!