Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tökéletes külsejű pasi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes külsejű pasi az ilyen? (kép)

Figyelt kérdés

Csak külső:

[link]



2016. ápr. 12. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Megmutatnám milyen a tökéletes külsejű pasi, de nem szívesen hozom nyilvánosságra a Facebook profilomat.
2016. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz pasi :)

Viszont ha a másik fél túl tökéletes, én furán érzem magam mert én nem vagyok az lehet ez az én butaságom, ne ilyen komoly dolgokra gondoljatok csak értitek pici heg pici narancsbőr társai. Én sokkal jobban érzem magam egy átlag pasi társaságában mint egy tökéletessel.

A másik meg hogy a szépség múlandó és 30 év múlva hol lesz a kockás hasa :D

18/L

2016. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a szépségre gondolok. Egy pasi 45 évesen is baromi vonzó lehet, ha magabiztos, a kocka has lehet eltűnik, de ha maradunk a külsőségeknél egy széles hát, nagy vállakkal férfiasabb mint egy lapos kockahas.
2016. ápr. 12. 12:27
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Jól néz ki, ja.
2016. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Túl szőrös.

És fej alapján arab vagy valami hasonló lehet, amivel én előítéletes vagyok. De amúgy az arca helyes (lenne szakáll nélkül), a szeme is szép.

2016. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Küldheted hozzám!

Privi nem kell!!

2016. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem ő egyáltalán nem fedi le a tökéletes pasit.

Fejre sem tetszik és túl szőrös. 23L

2016. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom nekem tőle sokkal jobb testem van,de az alapkoncepció nem rossz,mutatok neked tökéletes külsőt,nekem ez a cél:


[link]


vagy ő

[link] #safe=active&tbm=isch&q=magosi+zsombor

2016. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30 evesen nem tűnik el a kockahas ha odafigyel a kajara. 8# igen lazar maga a tökéletes test egyszerűen jobban nem néz ki senki nekem is orok példaképem lesz!
2016. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szőrös de nem rossz 21/L
2016. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!