Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar össze jönni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar össze jönni? 18lány

Figyelt kérdés
a mostani párommal élvezem eddig a legjobban a szexet, ő törödik azzal hogy nekem jó legyen, de tudni kell hogy eddig nekem még nem sikerült orgazmust elérnem semmmilyen formában, legalábbis én nem érzem. A jelei megvannak, pl hüvelyfolyás, csikló érzékenység, hirtelen összeszűkülés/ki tágulás, és ritkán olyan érzésem van hogy majd be pisilek. Az előjáték soha nem kevés, felizgulok és jó a szex de nem tudok elmenni, pedig kellőképp el vagyok lazulva. Egyszerűen bármivel is probálkozunk nem akar össze jönni, vagy legalábbis én nem érzem hogy elmentem volna. Ez mitől van? Remélem tudtok valami érdekes választ adni előre is köszönöm.
2016. ápr. 13. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez a karma. Valami olyasmit tettél előzőleg, ami után ez a méltó büntetésed.
2016. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Alapkérdés: Magadban masztival sikerül? Sőt, szex közben is, ha a csiklód izgatjátok? "csak" a hüvelyi nem sikerül?
2016. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
más vélemény? ami valóban lehet ok?
2016. ápr. 13. 15:30
 4/19 A kérdező kommentje:
eddig még nem maszturbáltam
2016. ápr. 13. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre egy szavas választ adni, meg egy szavas tippeket... ezernyi ok lehet, amik miatt nem, vagy nehezebben megy és sok, amik hozzásegítenének, de ezek mindenkinél mások és más arányban vannak jelen.


Nem is szólva arról, hogy hiába derül is ki valamiről, hogy mi, vagy mik okozzák a problémát, ha azokat szintén többféleképpen is meg lehet oldani...


Vannak átfedések azért sokaknál. Elég jól. Pl. hogy paráztok ezen, nem tudjátok elfogadni magatokat, teli vagytok gátlásokkal, szégyelltek sok dolgot magatok előtt is, nem vagytok tisztában azzal, hogy mi normális és mi nem, nem próbálkoztok magatoknak elérni ezt, nem tudatosul bennetek, hogyha próbálkoztok és esetleg nem sikerül, azzal nem vesztettetek semmit és nem kell utána szrul éreznetek magatokat, sőőőt... hozzájárul minden alkalom ahhoz, hogy megismerd magad (ha mással vagy és nem sikerül, ott meg hozzájárulhat minden alkalom ahhoz, hogy még jobban elvesszen az önbizalmatok, főleg ha nem támogat ebben kellőképpen a párotok), jaa... igen, a párotok is általában tök béna, csak ezt ti nem tudjátok.


Jaaa... olyan, mint szexuális felvilágosítás, olyan nem létezik Mo.-on, mert hiába szól a higéniáról, meg az anatómiáról is, hogyha a szexuális kultúráról és egyebekről egyáltalán nem.


Jaaa és jogilag 14 évesen már mindenki dughat jobbra-balra, de lelkileg, érzelmileg még nincs rá felkészülve, sőőőt... 18 éves korotokig jogilag nem is nézhettek se még utána se semminek, aminek bármilyen szexuális tartalma is van.


2016

2016. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2-es jót kérdezett, magadnak csináltad már, akkor elmentél?
2016. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
- a 2016 nem a nevem.... hanem az évszám...
2016. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

# 5/7 Időpont ma 15:38-as hozzászóló vagyok


Egyébként jó néhány csajnak segítettem már ilyenekben.


De ehhez beszélgetni kell ezekről, stb... és még van egy csomó dolog, ami nem tud kiderülni abból, hogy leírtok akár még 10 sort is a helyzetről, ámde jobb, mint azok, akik egy soros kérdést tesznek fel. És rengeteg dolog hozzájárul(-hat).


És mindjárt betámadnak téged a pötsverők :-D

2016. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha te magad nem ismered a tested miért várod el, hogy a párod ismerje? Szerintem próbálkozz először magadnak, hogy tudd mi esik jól. És nem verem a pcsömet van aki megteszi ezt nekm :-D
2016. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Alsó hangon fel tudnék sorolni legalább 20-30 olyan dolgot, amik gátolhatnak téged (vagy bárki mást is) ebben, meg még ennyit, amik segíthetnek. És amúgy mindenkiben benne vannak ezek, csak más-más arányokban. Akiknek nem mindig sikerül, vagy nem olyan átütő, azon is lehet bőven javítani.
2016. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!