Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretne sok pasi, akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne sok pasi, akár idősebbek is szűz lányt?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, akit érint légyszi. Szűzekkel sok a macera, fáj neki, vigyázni kell rá, nem akarja ... Miért mégis ez sok pasi "álma"?

2016. ápr. 9. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Számomra izgató ha szűz + tudom h nem ment át rajtamindenki stb ..
2016. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok kort is, kedves válaszolók! :)
2016. ápr. 9. 20:57
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 17 éves szűz lány vagyok, nem tudom miért már én is észrevettem hogy szeretik azt a korosztályt.
2016. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Csak azért preferálnék egy szűz lányt, mert akkor tudnám,hogy eddig nem át rajta egy fél város meg ki tudja milyen emberek.


25F

2016. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

így bőven 30 felett már nem akarok szűz lányt, mivel ez már a közel lehetetlen kategória.


viszont 2 szűz lánnyal voltam, az elején tényleg vigyázni kellett rájuk, és türelmesnek kellett lenni, de mindketten akarták, mindketten lelkesek voltak utána, és örömmel fedezték fel a szexualitást. Ez azért nem olyan rossz

2016. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
szerintem azért mert tudja hogy nem ment át mindenki rajta. és egy szűz csak akkor csinál valamit ha szeretné. plusz szűkebb a puncija ami a pasinak jó :D
2016. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
meg azért szerintem egy idősebb pasinak kicsit izgató az ha tapasztalatlan a partner és ő tanítja be mindenre.
2016. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Az idősebbek? Én úgy vettem észre sajnos, hogy a környezetemben nincs túl sok olyan idősebb férfi, aki szeretne még egy szűz lánnyal bajlódni. Pedig én egy igazán érett, tapasztalt férfival szeretném elveszíteni. 18/L
2016. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

jobban örülnék egy szűz csajnak, de nem hajtok direkt szűz csajra. valójában előny ha szűz, de ha nem az az sem érdekel különösképpen. Elvégre ebben a korosztályban ami nekem úgy preferálandó már ritka a szűz csaj.


22/f

2016. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

ezt a "szűzlánnyal bajlódni" dolgot sosem értettem...


Ez kb olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy jó neki a micheline csillagos étterem helyett a sarki kiskoszos kifőzde, nem akar azzal bajlódni, hogy felöltözzön vacsorához :)

2016. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!