Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar össze jönni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar össze jönni? 18lány

Figyelt kérdés
a mostani párommal élvezem eddig a legjobban a szexet, ő törödik azzal hogy nekem jó legyen, de tudni kell hogy eddig nekem még nem sikerült orgazmust elérnem semmmilyen formában, legalábbis én nem érzem. A jelei megvannak, pl hüvelyfolyás, csikló érzékenység, hirtelen összeszűkülés/ki tágulás, és ritkán olyan érzésem van hogy majd be pisilek. Az előjáték soha nem kevés, felizgulok és jó a szex de nem tudok elmenni, pedig kellőképp el vagyok lazulva. Egyszerűen bármivel is probálkozunk nem akar össze jönni, vagy legalábbis én nem érzem hogy elmentem volna. Ez mitől van? Remélem tudtok valami érdekes választ adni előre is köszönöm.
2016. ápr. 13. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

# 5/10 Időpont ma 15:38

# 7/10 Időpont ma 15:39

# 8/10 Időpont ma 15:43

# 10/10 Időpont ma 15:45

vagyok


És mindenki más, mindenkinek a párja is más, mindenkinek a kapcsolata is más, meg amire vágyik benne, meg amit megkap, amit felismer és amit le tud kommunikálni a másikkal, vagy amit a másik észre tud venni / meg tud érezni, rá tud érezni...

2016. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ja, én vagyok aki sokat írt...


"eddig még nem maszturbáltam"

Hát ez az bszki! Ráadásul azt hiszed, hogy ez valami ördögtől való dolog, meg ilyenek... ki is felejtettem a legfontosabbat is, hogy nem is ismeritek magatokat és totál nem vagytok képben egy csomó mindenben, pl. azt hiszitek, hogy a maszturbálás kb. bűn, vagy mittudoménmi'

2016. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az ilyenektől meg mindig berosálok...


"a mostani párommal élvezem eddig a legjobban a szexet"

...de még nem volt orgazmusom

...de még a melltartómat se vettem le soha előtte csak félhomályban merünk dugni

...de azt sem tudja, hogy hol a csiklóm, vagy G pontom

...de én se tudom

...stb

2016. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

igen sok minden gátolhat engem is de teljesen el engedem magam, nem szégyellem a testem megkapom a kellő oda figyelést, szoktam mondani a páromnak hogy hogy a jó, mert vele kitapasztaltam amit eddig mással nem..

Ne értsetek félre nem akarom göncsösen az orgazmust, csak kiváncsi vagyok miért is nem akar sikerülni.:s

2016. ápr. 13. 15:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy fontos kérdés. Miért nem masztiztál soha?
2016. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a 16:05-ös egy másik 69 százalékos válaszoló :-D
2016. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nemtudom nem tartottam fontosnak a maszturbálást
2016. ápr. 13. 16:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem volt eddig fontos a masztizás, akkor most láthatod ennek a hátrányát. Azzal, hogy játszol magaddal jobban megismered a tested, hogyan működsz, mitől fogsz elmenni...

Talán még nem késő, és csak türelmesen.

Feltéve persze, hogy nem a pasi a hibás mégis, ez eredményes lehet.

43F

2016. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Peobalkozni fogok, es köszönöm a válaszokat és a tenyleg segítő kész embereket :)
2016. ápr. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!