Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem borzalmas, több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem borzalmas, több pasi szerint izgalmas a mellem. Kinek lehet igaza: nekik vagy nekem, ki mit tapasztalt, gondol e téren?

Figyelt kérdés
30 feletti nő vagyok, mindig is lógtak a melleim, amelyek ráadásul nem is túl nagyok. A bimbóudvarom meg nagy, szerintem iszonyúan néz ki, mégis több pasi dicsérte már, nem tudom eldönteni, hogy miért. Képet nem küldök és nem teszek közzé. Köszi a válaszokat előre is!

2016. ápr. 13. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mert nekem sem mindegy, hogy milyen egy férfi feneke, például."


Pont most írtam valahova, hogy ez a fő különbség a férfiak és a nők között. Egy férfi sokkal inkább az összképre megy rá, és sokkal kevésbé zavarják az olyan apróságok, hogy 1-1 részlet milyen.


Valamint bár nekünk is vannak preferenciáink (ki a szőkét ki a barnát), de férfi ismerőseimtől még sosem hallottam azt, hogy nem kellene barna csaj, csak a szőke, hogy X cm vagy Y mell méret alatt/felett ki van zárva, míg nőktől gyakran hallom, hogy sosem kellene olyan pasi aki "...", és itt egészen vad dolgok, és látszólag apróságnak tűnő dolgok, néha közel végtelen listái sorakoznak.



(pedig így 30 felett mindig azt gondolom, hogy a nők már jobban ismernek minket ennyi idős korukra annál, hogy ne 1-1 apró részleten akadjanak ki)

2016. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Scav ***** válasza:
Nekem tetszik az általad leírt mell. Te is írtad miért. Izgalmas, hogy nem átlagos.
2016. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A mell egy intim testrész. Ami azt jelenti, hogy gyakorlatilag mindegy milyen... mert maga a gondolata, érintése, a tudat, hogy melyik testrészhez érünk, az maga izgató.
2016. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Scav ***** válasza:
Azért egy nagyon hasonlót kereshettél volna a neten, hogy legyen támpont, ha már a sajátodat arc nélkül sem mered feltenni.
2016. ápr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz róla képet, szívesen véleményezem. De így "bemondásra" fogalmam sincs hogy miről beszélsz...
2016. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy mellnél a lógás csak nagyon extrém esetben zavar, viszont ami a méretet illeti nekem csak a nagy mellek tetszenek.
2016. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

lehet hogy neked van igazad de az is hogy nekik.


ui:esetleg keress guglin egy olyan képet mint a melleid és azt küld/linkeld.

2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene,kár hogy nincs kép:(
2016. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Biztosan izgató
2022. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!