Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvonhatom-e a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvonhatom-e a szexet a barátomtól az ő érdekében? Motiváció a tanulásra?

Figyelt kérdés

Barátomnak most nagyon fontos hogy meglegyen egy tárgy.

Kérdeztem hogyan segíthetnék neki azt mondta h motiváljam. Természetesen ő szexet ért ez alatt.


Mondtam h jó, kitalálok valami extrát jutalomból ha sikerül. Cserébe viszont ha 1-es lesz akkor 2 hétig (a pótzhig) nincs szex.


Persze nem lett meg neki a vizsga, viszont most követeli h szexeljek vele.

Az egyezség az egyezség, nem? :)


Bár mindenhol azt olvasom h a szexmegvonás egy nagyon rossz dolog és nem szabad csinálni. De én nem is magam miatt csinálnám hanem h motiváljam... :) Plusz meg is jött most.


Szóval, tényleg gonoszság? Ti mit szólnátok ha a barátnőtök tartaná magát egy ilyen fogadáshoz?


2016. ápr. 13. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ti se vagytok épek. Ez hülyeség. Elég stresszes így is, a szex jó a stressz levezetésre. Én a helyében azt mondanám, hogy drága, engem ma megdugnak, ha benne vagy akkor te ,ha nem akkor más.
2016. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Mit szólsz egy olyanhoz, hogyha végig tanul x órát, akkor utána megkapja a jutalmat?


Értem, hogy megegyeztetek, de szerintem nem sülhet el jól, ha betartod, már csak azért sem, mert inkább ezen fog pörögni tanulás helyett.

2016. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
En reszemrol szanalmasnak tartom hogy elvileg felelossegteljesen, felnott ember segget rugdosni kell a tanulasra, mert magatol nem kepes felfogni hogy maganak tanul nem neked. Meg a szexnek. Hany evessel jarsz? 10?
2016. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek s belement akkor jogos
2016. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség szerintem. Szex megvonástól csak sokkal stresszesebb lesz. Kajával és szexel nem szabad szórakozni egy férfinél. Már ha már férfi a párod és nem fiú. Mond neki hogy tanuljon akkor x időt, ahogy azt írták is és utána kérdezel tőle , amiből tanult és egyre kevesebb ruha lesz rajtad. Szerintem így még kicsit játékosan is csináljátok és ő is élvezni fogja :)
2016. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek hangzik viszont ha átgondoltam, komolyan megígérek valamit, szavamat adom rá azt mindig betartom és el is várom másoktól is .... ha azt ígérem h szaltózok a lánchídról akkor megteszem... ha fél évig nem nyúlok nőhöz akkor megállom. De én ilyen hülye vagyok...


Szerintem legyen mondjuk 1 hét megvonás. Persze ne mondd el neki h hamarabb véget ér a bünti... De csak akkor engedj ha nagyon morcos!

2016. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudnék szerelmes lenni és feleségül venni egy olyan nőt, akinek ilyen gondolatai vannak a szeretkezésről.

- Az is tény, hogy életem első szexuális aktusa a későbbi feleségemmel az államvizsgám napján, este történt.


(Nem vagyok cukrosbácsi, hogy a zacskóból osztogassam a szexet.) :)

2016. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kretének vagytok mindketten.
2016. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Feleségül vetted az első nőt aki megfogta a p**csődet?

2016. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!