Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel adhatnék többet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel adhatnék többet a barátomnak (szex)? 20L

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy hogyan dobjam fel a szexet. Az eddigi együttléteink nagyon jók voltak, nincs panaszom. De szeretnék neki nagyobb örömet okozni.

Mi izgatná fel őt jobban a szex közben(!)... Nem az előjáték érdekel, hanem az hogy már a szex alatt mit csináljak hol érintsem őt, hogy jobb legyen neki?

Gondoltam arra hogy felajánlom hogy felhúzom neki én a gumit(eddig mindig ő csinálta), ez izgató lenne neki?

Vagy miközben én vagyok felül a heréit simogathatnám és úgy mozognék. Nem mertem eddig változtatni, nem tudtam mit szólna hozzá. Nem vagyunk rég együtt és még kezdőnek számítok.

Kérlek (főleg FÉRFIAK) titeket, adjatok tanácsokat, írjatok tapasztalatokat, vagy bevált pózókat, amik nagyobb örömmel szolgálnak.

Köszönöm! 20L


2016. ápr. 14. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egyéniség válogatja. én szeretem ha mondjuk orál közben a kezeivel nem a farkamat szorongatja, hanem inkább tapiz, vagy a heréimet, vagy a fenekemet, de még ha a belső combomat simogatja is jó, hiszen erogénzóna.


meg a látvány is, hogyha kiesik a szájából, nem a kezével teszi vissza. egyébként én sosem szoktam kifejezetten magamhoz érni, mármint mindig rá próbálom vezetni az aktuális partnert.


Pl. gumit sosem én húzom fel, hanem ők, főleg ha szájjal, lehet úgy is. Illetve betenni se én szoktam hanem a nő. Valahogy felizgat hogy fogdos is, meg nekem nem kell magammal foglalkoznom.


22/f

2016. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami szado-mazo játékkal. Azt a férfiak többsége nagyon imádja.
2016. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor orált adsz neki foglalkozhatsz a golyóival is, kézzel, orálisan, stb, de óvatosan, mintha hímes tojás lenne.

Szexuális nyelvezetet is bevethetsz, nem feltétlenül mocskosat kell. Ami épp hozzátok passzol, a lényeg hogy legyen beszéd, pl beszélsz a farkáról, vagy a puncidról, hogy éppen mit csináltok, szétfeszíti a puncid stb. Rátok van bízva mi illik hozzátok.

Illetve amikor elsütöd, akkor ne gumiban legyen, hanem orálisan is elsüthetnéd, utána pedig lenyeled előtte.

Ha neked ez nem megy, mert alapból taszít a gondolat, ennyire nem fogadod el őt, megalázónak érzed, rossz az íze mert rosszul étkezik dohányzik sokat iszik stb, stbstb, akkor ne tedd. Ez rajtad áll.


Kapásból ezek jutottak eszembe, sok sikert ;)

F22

2016. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ meddig vagy hajlandó elmenni, illetve a pasid vágyaitól is függ
2016. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bármit megteszek érte, szeretem őt!

Köszön[m az eddigieket!

Ha esetleg magamhoz nyúlok miközben felül vagyok, vagy a kezeit a mellemre rakom hogy érintsen az tovább izgatja őt?

Arra hogy vezessem rá hogy hátulról próbáljuk meg? (Nem anál)

2016. ápr. 14. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Fétiseit teljesítsed!
2016. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engedd neki popsiba! :)

de amiket Te írtál, az is jó ötlet elsőre

2016. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden pasi más! Talán kommunikálnotok kéne, nem csak baszni!
2016. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg magamhoz nyúlok miközben felül vagyok, vagy a kezeit a mellemre rakom hogy érintsen az tovább izgatja őt? "


-Az is izgató tud lenni, megfogod a kezét és ráteszed a csípődre, derekadra hogy érezze hogyan vonaglasz rajta, ráteheted a melledre is. Túl sokat ne irányítsd, engem személy szerint kicsit zavarba hoz, mert elkezdek ezen kattogni, hogy rosszul csinálok valamit ha annyit irányítgat a másik.


"Arra hogy vezessem rá hogy hátulról próbáljuk meg? (Nem anál)"


-Igazából anállal sincs nagy baj, élvezhető tud lenni, de nagyon nagy odafigyelést és előkészületeket igényel, bizalomról nem is megfeledkezve.

De maradjunk annál, hogy csak hátulról akarod, akkor egyszerűen csak megmondod neki "azt akarom hogy hátulról hatolj belém" - itt is jöhet a fentebb részletezett szexuális beszéd, vagy/és bepucsítasz neki és kéjesen hátrapillantasz. stb

2016. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na jó most elmegyek és kiverem, francnak jövök fel ide munkaidőben
2016. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!