Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok! Ti maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti maszturbáltok a párotok, fėrjetek mellett? Ő tud róla?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van párom és rendszeresen masztizom mellette. Heti 2-3 alkalommal tudunk talizni az meg nekem kevés.
2016. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a helyzet, mint az elsőnél. 20L
2016. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából az ėrdekel hogy a nők is csinálják,de miėrt titkolják a párjuk elől,hisz a fėrfiak nyiltan felvállalják h verik!
2016. ápr. 15. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem maszturbál amikor én nem vagyok otthon pár napig és én ezt nagyon is támogatom. Az elején szégyellte, de én igen is javasoltam neki, hogy csak nyugodtan, azóta hébe-hóba csinálja ha megkívánja.
2016. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tud róla ...

és amikor éppen úgy esik

pl mert éjszakás

2016. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző férjem mellett masztiztam, a mostani mellett már nem, mivel minden nap szexelünk, és ha ez nem lenne elég, csak egy fél szót kellene szólnom, és azonnal nagyon szívesen kinyalna, pedig már elmúltam 40.
2016. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, masztizom, ha hosszabb ideig nem tudunk találkozni (pl. külföldön dolgozik hosszabb ideig), vagy egyszerűen csak nem bírom kivárni az esti találkozót. És a párom tud róla, sose szégyelltem előtte.
2016. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam és igen, tud róla.

Hiába dolgozunk mind a ketten, ő mindig fáradtabb, mint én, illetve neki kisebb az igénye szex terén, mint nekem, így a többit megoldom magamnak.:)

2016. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, tud róla, néha előtte is masztizok :)

Semmi baja nincs vele, sőt..

24l

2016. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A feleségem finom levest főzött. Elárulta, hogy felkarikázás előtt megcsalt a répával... Sajnáltam, hogy nem láthattam!
2018. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!