Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van most mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van most mindenki megőrülve a gyerekszüléssel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok férfi szingli. Ismerőseim,kollegáim megvannak teljesen őrülve a gyerekszüléssel,férfiak létére állandóan erről beszélnek,nincs más témájuk. Állandóan engem szekálnak hogy mkor házasodom,mikor lesz gyerek. Amikor kifejtem nékik hogy nekem nem kell gyerek és állandó párkapcsolat,akkor lehurrognak,apai tanácsokat osztogatnak.

2016. ápr. 15. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Ez van. Tanuld meg feldolgozni, te vagy a kivétel, ők a normálisak.
2016. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
régen ezt az asszonyok beszélték meg a fodrásznál szárítóbúrával a fejükön.
2016. ápr. 15. 14:24
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Mennyire undorító már, hogy férfiaknak élmény a saját gyerekük és ezt képesek és hajlandóak megosztani egymás közt. Amúgy miért itt kérdezed ezt, ez valahogy nem az a kategória
2016. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%

Tetszik, vagy nem, a te korosztályodnak ez az aktuális.. ahogy 13-5 évesen az első párkapcsolatok, csajok, később a szex, bulik, ilyesmi a téma... 27-8 évesen bőven érik a házasság és a babaprogram. Ahogy írták, te vagy a kivétel, nem ők.

És azért szerintem valahogy nem bűn az, ha valaki örül, ha gyermeke születik. Vér a véremből, élet az életemből.


Egyébként jól gondold meg a dolgokat, lassan eljutsz abba a korba, hogy ha akarsz is, nem fogsz állandó párt találni.. nem maradhat örökké kamasz az ember...:)

2016. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
10 + 10 millió forint sok pénz. Azért már megéri gondolkodni rajta.
2016. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Gratula a sok intelligens hozzaszolonak! Egy ferfi boven raer 40-50 eves koraig a csaladalapitassal.
2016. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Minek az embernek 20 as éveiben lekötnie magát egy asszonnyal gyerekkel? Onnantól kezdve nincs szabadság.
2016. ápr. 15. 16:10
 8/24 anonim ***** válasza:
6%

Talán azért, mert minél idősebben vállal egy pár gyereket, annál nagyobb az esélye, hogy nem lesz egészséges. És ez nem csak a nőre vonatkozik, az idősebb férfiak spermája is rosszabb, nagyobb arányban hordoz genetikailag hibás sejteket.

Az értelmes férfi pedig nem akar beteg vagy hülyegyereket, még akkor sem, ha most inkább élhet.

2016. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Pfff, te most sem vagy szabad

Aki rabságnak éli meg a házasságot, vagy a gyereket, annak nem való még a társas élet.... de egy kapcsolat nem rabság, csak a szerdtdtlen embernek


Ráér 40-50 évesen?:DD ha 50 évesen csinálsze egy gyereket, meg sem éled az érettségi-ballagását.. meg aztán 50 évesen annyira nem sok 30as nőt tudsz fölszedni... persze, vannak, de azért 20 év korkülönbség nem kevés, egy csöppet generációs szakadék


persze, 50évesen képes a férfi gyereket nemzeni... ha feláll, akkor 70 évesen is... de az emberek többsége nem azért alapít családot, mert tud, hanem mert akar


Ha nem tetszik, te ne csináld, nincs baj az agglegényekkel, ha nem bögnek, hogy nincs senkijük

de más boldogságába ne szarj bele, mert a végén csak te leszel büdös

2016. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Nos én most vagyok 50. 24 voltam, amikor az első gyerekem született. Más férfiaknak ilyenkor jön a kapuzárási pánik és keresik a 20 éves bigéket. Aztán rámegy a gatyájuk is a tartásdíjra. Nálunk már nem élnek velünk a gyerekek, ketten élvezzük az életet. Van egzisztencia, biztos háttér, naponta szexelünk, utazunk és úgy jobban érezzük magunkat, mint húszévesen. Egyáltalán nem bántuk meg, hogy idejében születtek a gyerekek. Akkor még ezt az életformát már csak az anyagiak miatt sem engedhettük volna meg magunknak. Ez olyan, mint félretenni a jövőre és élvezni, hogy akkor gondolkodtunk. Látom más korombeli férfit, aki kisgyerekkel bajlódik és örülök, hogy mi már ezen túl vagyunk. Gyerek viszont kell, mert nem vagyok annyira önző és rengeteg boldogságot ad, többet, mint gondot.
2016. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!