Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki ha csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha csak a párommal tudok lefeküdni? Kilenc éve együtt vagyunk soha nem csaltam meg ennek azon egyszerű oka van hogy szeretem, de érzem ha más lánnyal kerülnék közelebbi kapcsolatba egyszerűen nem menne

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ciki? Ez lenne a normális.
2016. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En is hasonloan vok ezzel... nem tudnek massal lefekudni meg ha probalkozik is valami csinos csaj siman vissza szoktam utasitani...nem durvan de erthetoen :)
2016. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez annyira ciki, hogy én a helyedben egész életemet azzal az egy személlyel élném le...

de ciki...

2016. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eleg hulye kerdes...nem? Szerinted mi a f...-tol lenne ciki?
2016. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Orvos látott már? Ez nem normális...
2016. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A párod előtt tutira nem, másnak meg igazából semmi köze sincs a szexuális életedhez.
2016. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a F.A.SZ.T. kell foglalkozni azzal, hogy másnak mi a véleménye?

Normális keretek közötti dolog nekem sosem ciki, mert leszarom mint gondolnak róla.

Az a ciki, hogy te ilyen szinten foglalkozol mások véleményével, de az viszont nagyon ciki!


Egyre több olyan nyomoronc van akik mindenben a nyájhoz igazodnak, nem mernek a saját álmaik, vágyaik alapján cselekedni.


Tudod milyen dolgok cikik? Pl ha valakinek egy duci csaj tetszik, és azért nem jön vele össze mert az nem divat, meg mások szerint nem szép. na az ilyen dolog az vérciki.

2016. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A régi idők erkölcsének élő példája vagy.
2016. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak aszexuálisok, akik csak és kizárólag a partnerükkel tudnak nemi kapcsolatot kialakítani.
2016. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Ne aggódj, ezt csak te érzed így. Ha majd megtudod, hogy a barátnőd megcsalt, utána már menni fog neked is.
2016. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!