Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék a megcsalás ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a megcsalás ellen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy bármikor együtt vagyok valakivel, amármennyire szeretem, megcsalom! Nevezzetek akárminek, én is tudom nagyon jól, hogy szörnyű ember vagyok.

Ma rájöttem, hogy miért csalok meg mindenkit:

Ha egy emberrel többször lefekszem akkor nem tudok annyira felizgulni rá. Az első alkalmakkor olyan nedves vagyok egy érintétől is, hogy az leírhatatlan de ha már hosszabb ideje együtt vagyok valakivel akkor nem tud úgy felizgatni.

De nekem szükségem van az ilyen ingerekre, hogy valaki azzal teljesen nedvessé tegyen, hogy megfogja a fenekemet.

Nem akarom megcsalni a jövőbeli páromat, ezért is vagyok most szingli, hogy rendbehozzam magam. Megfogadtam magamnak, hogy addig nem jövök össze senkivel amíg nem "jövök rendbe"

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy mit lehet tenni azért, hogy arra is nagyon felizguljak akivel már több éve vagyok együtt. Mert most is volt egy párom akivel 3 évig együtt voltunk de az 1. év után mondhatni fűvel fával csaltam pedig nagyon szerettem őt, őszintén.

Kérlek segítsetek, nem akarok szörnyeteg lenni!

Felajánlásokat nem kérek, köszönöm.



2016. ápr. 15. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Viselj erényövet, a kulcsot pedig add a párodnak, hogy vigyázzon ő rá.
2016. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írásodból arra következtetek, hogy nő vagy. Nem tudom ezen lehetne-e segíteni, ez igazából vérmérséklet és természet kérdése. Lehet, hogy picit idősebb korodban már másképp lesz, de ez se biztos. Én sajnos más okokból csaltam meg a feleségem. Ha szeretnél erről bővebben is beszélgetni, írj privit! 36f
2016. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy komoly kapcsolatra, raadasul onzo is mert a kenyelmed fontosabb mint a masik fel erzesei. Nincs gond majd vagy kinovod vagy egyedul maradsz, de legalabb szakits ha massal akarsz kamatyolni
2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább írj nekem
2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Swinger klubb. Ismerkedj ott és járj a partnereddel ilyen helyre rendszeresen.
2016. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne 2 vagy 3 kapcsolat alapján vonj le statisztikát... majd találsz olyat aki később is felizgat könnyedén.
2016. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj pszichológushoz mert szerintem ez fejben dől el.Valami nem jól működik benned.

Én is megkívánok más nőket is,de mégsem csalom meg a páromat.

Ugyanakkor becsülendő a hozzáállásod :)

Sok sikert!

2016. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es. Előszöris köszönöm a válaszod

Másodszor: Lassan 1 éve járok heti szinten pszichológushoz mert én is érzem, hogy ez nem normális és tenni akarok érte

2016. ápr. 15. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg azt az embert, akibe szerelmes tudsz lenni. Amúgy istenigazából! Aki mellett eszedbe se jut, hogy létezik rajta kívül más is.
2016. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs veled semmi baj, te ilyen vagy. Lehet, egy nyitott kapcsolat megoldás lehetne neked, nem mindenkinek jön be a monogámia. Sőt..

24l

2016. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!