Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Csodálkoztok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csodálkoztok, ha a párotok bizonyos idő után nem kívánja a szexet, amikor még a szándék sincs meg bennetek, hogy ő is kielégüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is köszönöm, ha elolvassátok!


Nem azért írtam ki a kérdést, hogy közfelháborodást keltsek, csak mostanában foglalkoztat ez a téma. Szóval előre mondom: akinek nem inge, ne vegye magára! Egyébként bárki véleményét szívesen olvasom. A problémám a következő:


Van egy szenvedélyes baratnőtök, aki imádja a szexualitást (legyen az romantikus szeretkezés, mocskos dugás, játékos erotika, orális szex...jóformán bármi). Vevő a spontán dolgokra, szívesen kezdeményez. Nyilván egy rózsaszín -habosbabos kapcsolat elején inkább arra koncentrál, hogy szeretett férfi egyedének a legjobb legyen, és háttérbe szorítja saját kielégülését. Ha ezt nézzük, akkor a nő hibájának is lehet tekinteni, hogy a pasi elkényelmesedik, és később sem lesz fontos párjának orgazmusa (hiszen nem mondja neki a nő, hogy "addig nyalsz, amíg el nem érem az orgazmust" például). Egy idő után viszont a nő ezt megunja...


Konkrét helyzet: fél éve vagyunk együtt, és én tényleg bármikor bárhol képes vagyok kielégíteni őt...mert szeretem csinálni. Ezalatt én 5x jutottam el a csúcsra, ebből kettő a saját kezeim által, 2 az ő nyelve által, 1 pedig rajta, lovagló pózban. Egyszer említettem neki, hogy előjatek nélkül nem tudok elmenni, mert nem vagyok eléggé felizgatva, illetve nekem több idő is kell. Azota sem változott a helyzet :/ Párom kanos lesz, levetkőztet, szex, vége. Én se az elején, se a végén nem kapok semmit. És igenis kezdek emiatt ideges lenni!


Tehát a kérdésem: rosszul kéne éreznem magam amiatt,hogy egyre többször bújok ki a találkozók alól (aminek gyors szex lehet a vége), nem szívesen fürdök vele, mert akkor sem kapnék semmit. Tudom: a kommunikáció mindennek a kulcsa. De fog ez még változni? Vagy volt valaki hasonló helyzetben?


Én: 22/N Párom: 23/F



2016. ápr. 15. 20:09
1 2 3
 1/21 icu75 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Igaz én nő vagyok,de én sosem gondoltam hogy komolyan össze kéne jönnöm egy olyan fickóval akinek már a kapcsolat elején nem fontos az én kielégülésem(is) főleg ha olyan nőről van szó akinek fontos a szexualitás. Sajnos ha nem hajlandó változtatni ezen,kifejezett kérésedre sem az is azt jelenti hogy számára nem te vagy a fontos,hanem saját maga. Gondolkozz el van-e így jövője a kapcsolatnak. A párodnak tökéletes partnere lehet egy olyan csaj aki nem élvezi a szexet,csak szeretetből szétrakja a lábát arra a kis időre. Gondolom te nem így szeretnéd leélni az életedet. Hozzáteszem egy hosszú kapcsolatban adódhatnak olyan helyzetek amikor való oknál fogva háttérbe szorítod magad(pl:terhesség vége,vagy pl a párod fáradtabb és becsúszik egy csak pár perces "feszültséglevezető" dugás) de egy igazi férfi aki szeret téged az legközelebb kompenzálja és igazán elkényeztetett úgy ahogy a legjobban szereted.
2016. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 icu75 ***** válasza:
100%
Bocsánat lett benne pár hiba a szövegszerkesztő miatt,de remélem érthető...
2016. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszélsz vele róla, miért változna? Beszéljetek, ha nem változik, akkor pedig mást kell keresned, aki szívesen megadja, amire vágysz.

Engem például zavar, hogy a partnerem csak az én vágyaimmal foglalkozik, szinte nem is érdekli, hogy ő is élvezze az együttlétet, csak nekem legyen jó. Hiába nem komoly kapcsolat, akkor is fontosnak tartom, hogy ő is legalább annyira élvezze, mint én.

2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak... tényleg. Nem vagyok én semmilyen isten, hogy beleszóljak mások életébe, de csak azt tudom tanácsolni, hogy hagyd el őt...

Abszolút önző, figyelmetlen...nem is értem, hogy húztátok fél évig... :/

És szerintem (legalább is nekem) pont fordítva normális, ahogy írtad. Azaz szerintem egy kapcsolatban elején vagy közepén... nyilvánvaló, hogy a nőnek legyen meg a boldogsága és öröme... aztán jövök én...

Az orál meg olyan dolog, hogy van olyan ismerősöm aki utálja és sosem csinálja... én meg még túlzásba is vittem exem szerint, mert mindennap kényeztettem őt...


Lényeg, hogy találsz jobbat hidd el! Muszáj lépni!


24/f

2016. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nagyon örülök, hogy nőként is válaszoltál, hiszen Te biztosan tudod, hogy mire gondolok, és hogyan érzek.

Teljesen egyetértek veled természetesen, és köszönöm a válaszodat. Furcsa is ez az egész egyébként, mert a hálószobán kívül pedig nagyon odafigyel rám, félt, becsül és tisztel. Amikor elmondtam neki a problémám, akkor is azt mondta, hogy köszöni, változtat rajta, hiszen szeretne a lehető legtöbbféleképpen kielégíteni. Csak mivel nem igazán változott a helyzet, így ezt inkább dumának érzem...amit viszont nem értek, ha egyébként pedig tényleg boldog, amikor én is az vagyok O.o :/

2016. ápr. 15. 20:42
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Amellett,hogy megértem a problémádat nem lehet,hogy túl sokára tudsz elmenni és belefárad a párod a hosszú kényeztetésbe?

Kb.mennyi idő alatt tudna kielégíteni optimális esetben?

F40+

2016. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Beszéltem vele erről, elmondtam, hogy mire vágyom. Abban viszont igazad van, hogy ha nem változik, akkor szakítani kell... Csak hát nem tudom őt megérteni :/


Kedves negyedik!

Köszönöm a választ! Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy sokallhatja azt, ha kényeztetik... Látszik, hogy különbözőek vagyunk mi emberek.

2016. ápr. 15. 20:46
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik!

Ha élvezi, szenvedélyes (amilyen én vagyok, mikor őt kényeztetem), akkor 15-20 perc. Ha ez nincs meg,nyilván hosszabb idő. Viszont úgy gondolom, hogy egy nőnek (és nyilván egy férfinek is) annyira van szüksége, amennyire szüksége van, és nem mondhatjuk a párunknak például, hogy "ha nekem volt rá 10 percem, akkor te is elmehetnél ennyi idő alatt". Illetve hadd tegyem hozzá, hogy ha nekem már a fejembe szállt a vér, a kezem görcsben áll, az ajkaim fáradtak, és izzadok, akkor sem mondom neki, hogy hát ne haragudj...akkor most ezt abbahagyom. Mindig (!) befejezem neki, legyen az akármennyi perc, mert örömet szeretnék okozni.

2016. ápr. 15. 20:51
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Igen ebben teljesen igazad van.

E mellett ugyanakkor inkább olyan partnerrel élvezem jobban a szexet aki gyorsabban és többször képes az orgazmusra.

Persze arról Te nem tehetsz,hogy neked több idő kell.:(

2016. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom is elkövette már párszor ezt a hibát, és elképesztően felidegesített vele, mert nincs rosszabb annál, mint mikor felhúznak és úgyhagynak...Megelégeltem a dolgot és közöltem vele, hogy ne kezdjen bele úgy a szexbe, hogy túl fáradt vagy bármi...Úgy kezdjünk bele, ha biztos benne hogy végig tudja vinni, tehát jó lesz nekem is, neki is, de ne maradjak végül orgazmus nélkül...Azóta igaz kevesebbet szexelünk, de gyakorlatilag mindig elélvezek..odafigyel...De ha nem változtatott volna, akkor az lett volna a kövi lépés, hogy szexelünk, elélvezek, és abbahagyom, mondván, hogy én elmentem, jóccakát..kíváncsi lettem volna, hogy mit szól, de idáig nem fajultak a dolgok...:)
2016. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!