Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak igy ezzel szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak igy ezzel szerintetek?

Figyelt kérdés
tehat ,hogy en mondhatni jokepü srac vagyok meg magas is tehat sok lanynak tetszek ,de hiaba mondjak ,hogy miert nem hasznalom ki es szexelek sokat nekem valamiert nem jön be az egyejszakas kalandok volt mar benne reszem ,de en igazan akkor tudok felszabadulni es jol teljesiteni ,ha a mäsikkal eltudtam beszelgetni jol kijövünk egymasra hangolodtunk es akkor szabadul bennem fel az ,hogy igazan jol teljesitsek es elvezzem a dolgot pedig a peniszem se kicsi atlag felsö tartomanyaba van megsem izgatnak fel az egyejszakas kalandok

2016. ápr. 16. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
24/f
2016. ápr. 16. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak ezzel így, nem csak te. A körülötted lévőkről meg látszik, hogy pont az ellentéteid ebben a témában.
2016. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesen ennyire hülyék a mondatszerkesztéshez.
2016. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!