Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek jó pasi? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jó pasi? Mit akartok nők?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem nem jövök be annyira a nőknek… hihetetlenül magas vagyok! (Természet ellenes) és mostanába nagyon benne vagyok a testépítésben, megkaptam az exemtől a "gusztustalan" jelszőt is… és nagyon szőrös vagyok.szőke vagyok de ez nem ellensúlyozza az előző 3 dolgot. A kezem leborotváltam régen. ott elég fekete volt a szőr ezért kiszőkítettem (lehet röhögni). De alényeg az, nem tetszem a nőknek mostanában. Az érettebb nők jönnek be 25 fölött,de nem kellek nekik. Mi kell a nőknek? Mit vessek be? Vagy mit csináljak? Talán az ágyban valamit?

2016. ápr. 17. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha privátba küldesz képet akkor eltudnám mondani min kéne változtatni. 21/l
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Legyél vicces ,magabiztos ,elérhetetlen,kicsit bunkó.és imádni fognak.

A kedves srácok nem kellenek a lányoknak.

2016. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja és mindezt nőként írtam. :)


Nem egy pityogós kisfiú vagyok :D

2016. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

a 2-hez annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy, ne legyél bunkó de a többi igaz


21/L

2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem is, és elmondom a véleményemet. 20/l
2016. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De szerintem ez alap ,hogy aranyos legyek meg ilyenek. De valamit csináljak? Néha szoktam főzni! Takarítani nem. De valami ilyesmire gondolok. Kell valamit csinálnom? Mondjuk sokat kell csókolgatni, fogni a kezét? Vagy valami? Ilyen konkrét dolgokra… Vagy szex közben valami aranyosat mondani?
2016. ápr. 17. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy amiket leírtál örökre a barát zónába küldenek a csajok :D
2016. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Válaszoltok légyzszi a kérdésre? Mire vágyik egy nő? Miket tegyek meg? A paramétereimet csak azért írtam le ,hogy tudjátok vannak hibáim.

Mit kívántok egy pasin?

2016. ápr. 17. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány centi magas vagy?:)

Szerintem 2 méterig simán normális egy férfi magassága. Legalább fel tudok venni egy csinos tűsarkút ha együtt megyünk szórakozni + számomra nagy előny hogy érzem hogy megtud védeni és biztonságot ad. Egy magasabb férfi sokkal vonzóbb mint egy olyan akit a hónom alá veszek annyira alacsony . :D

20/L

2016. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2m 8cm de mit csináljak a nővel?😊
2016. ápr. 17. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!